RAILEAN DENTAL S.R.L.

Radiată din 7 februarie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

RAILEAN DENTAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40501256, Nr. Reg. Com. J40/909/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8623 - Activitati de asistenta stomatologica. Societatea a fost înființată la data de 28 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, P-ŢA NAŢIUNILE UNITE, NR.3-5, BL.B2, SC.1, ET.5, AP.28, cod poștal 040012. Societatea este radiată din data de 7 februarie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAILEAN DENTAL S.R.L.
CUI
40501256
Stare
Radiată din 7 februarie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J40/909/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 ianuarie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, P-ŢA NAŢIUNILE UNITE, NR.3-5, BL.B2, SC.1, ET.5, AP.28
Cod poștal
040012
Cod CAEN
8623
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta stomatologica

Situații financiare

În 2023, RAILEAN DENTAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 178.887 lei, un profit net de 69.210 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 97.258 lei2020 · Cifra de afaceri: 86.183 lei2021 · Cifra de afaceri: 122.498 lei2022 · Cifra de afaceri: 189.365 lei2023 · Cifra de afaceri: 178.887 lei2019 · Profit net: 54.491 lei2020 · Profit net: 46.678 lei2021 · Profit net: 71.929 lei2022 · Profit net: 93.153 lei2023 · Profit net: 69.210 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 97.258 lei20192020: 86.183 lei20202021: 122.498 lei20212022: 189.365 lei189 mii20222023: 178.887 lei179 mii2023
Profit net lei
2019: 54.491 lei20192020: 46.678 lei20202021: 71.929 lei20212022: 93.153 lei93 mii20222023: 69.210 lei69 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru RAILEAN DENTAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 178.887 lei în scădere față de 2022 69.210 lei în scădere față de 2022 3.980 lei în creștere față de 2022 — 73.430 lei 69.450 lei 1
2022 189.365 lei în creștere față de 2021 93.153 lei în creștere față de 2021 1.498 lei în scădere față de 2021 — 94.891 lei 93.393 lei 1
2021 122.498 lei în creștere față de 2020 71.929 lei în creștere față de 2020 3.480 lei în creștere față de 2020 — 95.649 lei 92.169 lei 1
2020 86.183 lei în scădere față de 2019 46.678 lei în scădere față de 2019 1.309 lei în scădere față de 2019 — 48.187 lei 46.878 lei 1
2019 97.258 lei 54.491 lei 2.040 lei 120 lei 56.611 lei 54.691 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare