RAILWAY VEHICLE SERVICES S.R.L.

RAILWAY VEHICLE SERVICES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 44863267, Nr. Reg. Com. J2022000541213. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3317 - Repararea si intretinerea altor echipamentelor de transport n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 7 septembrie 2021. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, LOC. FETEŞTI-GARA MUN. FETEŞTI, STR. DEPOULUI, NR.40, C1-C9, cod poștal 925150. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAILWAY VEHICLE SERVICES S.R.L.
CUI
44863267
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2022000541213
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 septembrie 2021
Județ
Ialomița
Sediul social
JUD. IALOMIŢA, LOC. FETEŞTI-GARA MUN. FETEŞTI, STR. DEPOULUI, NR.40, C1-C9
Cod poștal
925150
Cod CAEN
3317
Domeniu de activitate
Repararea si intretinerea altor echipamentelor de transport n.c.a.

Situații financiare

În 2025, RAILWAY VEHICLE SERVICES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 49.509.952 lei, un profit net de 4.726.763 lei și un număr mediu de 144 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20,0 mil.020,0 mil.40,0 mil.60,0 mil.202120222023202420252022 · Cifra de afaceri: 26.952.947 lei2023 · Cifra de afaceri: 48.795.088 lei2024 · Cifra de afaceri: 57.902.921 lei2025 · Cifra de afaceri: 49.509.952 lei2021 · Profit net: −19.320 lei2022 · Profit net: 1.232.636 lei2023 · Profit net: 2.647.617 lei2024 · Profit net: 2.277.941 lei2025 · Profit net: 4.726.763 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 26.952.947 lei20222023: 48.795.088 lei20232024: 57.902.921 lei57,9 mil.20242025: 49.509.952 lei49,5 mil.2025
Profit net lei
2021: −19.320 lei−19 mii20212022: 1.232.636 lei20222023: 2.647.617 lei20232024: 2.277.941 lei20242025: 4.726.763 lei4,7 mil.2025
Indicatori financiari pe ani pentru RAILWAY VEHICLE SERVICES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 49.509.952 lei în scădere față de 2024 4.726.763 lei în creștere față de 2024 12.458.151 lei în creștere față de 2024 2.013.277 lei 21.999.803 lei 10.985.637 lei 144 în scădere față de 2024
2024 57.902.921 lei în creștere față de 2023 2.277.941 lei în scădere față de 2023 10.498.199 lei în scădere față de 2023 2.440.023 lei 14.562.263 lei 6.258.874 lei 160 în scădere față de 2023
2023 48.795.088 lei în creștere față de 2022 2.647.617 lei în creștere față de 2022 10.873.488 lei în creștere față de 2022 1.930.243 lei 12.624.005 lei 3.980.934 lei 164 în creștere față de 2022
2022 26.952.947 lei 1.232.636 lei în creștere față de 2021 7.611.049 lei în creștere față de 2021 706.557 lei 7.838.430 lei 1.333.316 lei 137
2021 — −19.320 lei 1.550 lei 1.845 lei 100.385 lei 100.680 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare