RAIMAR GROUP S.R.L.

RAIMAR GROUP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 37971827, Nr. Reg. Com. J2017001425264. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Societatea a fost înființată la data de 13 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. TISEI, NR.40, AP.5, cod poștal 540253. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAIMAR GROUP S.R.L.
CUI
37971827
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017001425264
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 iulie 2017
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. TISEI, NR.40, AP.5
Cod poștal
540253
Cod CAEN
4791
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Situații financiare

În 2025, RAIMAR GROUP S.R.L. a raportat o pierdere netă de 3.527 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 507 lei2019 · Cifra de afaceri: 12.348 lei2020 · Cifra de afaceri: 26.368 lei2021 · Cifra de afaceri: 47.267 lei2022 · Cifra de afaceri: 26.630 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.728 lei2024 · Cifra de afaceri: 4.900 lei2018 · Profit net: −4.992 lei2019 · Profit net: −7.608 lei2020 · Profit net: −9.241 lei2021 · Profit net: −165 lei2022 · Profit net: 1.298 lei2023 · Profit net: 329 lei2024 · Profit net: 2.604 lei2025 · Profit net: −3.527 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 507 lei20182019: 12.348 lei20192020: 26.368 lei20202021: 47.267 lei47 mii20212022: 26.630 lei20222023: 3.728 lei20232024: 4.900 lei5 mii2024
Profit net lei
2018: −4.992 lei'182019: −7.608 lei'192020: −9.241 lei−9 mii'202021: −165 lei'212022: 1.298 lei'222023: 329 lei'232024: 2.604 lei3 mii'242025: −3.527 lei−4 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru RAIMAR GROUP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −3.527 lei în scădere față de 2024 26.332 lei în creștere față de 2024 — 5.109 lei −21.102 lei —
2024 4.900 lei în creștere față de 2023 2.604 lei în creștere față de 2023 25.755 lei în scădere față de 2023 — 8.179 lei −17.576 lei —
2023 3.728 lei în scădere față de 2022 329 lei în scădere față de 2022 27.903 lei în scădere față de 2022 — 7.676 lei −20.179 lei —
2022 26.630 lei în scădere față de 2021 1.298 lei în creștere față de 2021 33.681 lei în scădere față de 2021 — 13.010 lei −20.507 lei —
2021 47.267 lei în creștere față de 2020 −165 lei în creștere față de 2020 37.795 lei în creștere față de 2020 67 lei 15.922 lei −21.806 lei —
2020 26.368 lei în creștere față de 2019 −9.241 lei în scădere față de 2019 35.763 lei în creștere față de 2019 — 14.122 lei −21.641 lei —
2019 12.348 lei în creștere față de 2018 −7.608 lei în scădere față de 2018 22.689 lei în creștere față de 2018 — 10.289 lei −12.400 lei —
2018 507 lei −4.992 lei 11.786 lei — 6.994 lei −4.792 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare