RAISSA CURTAINS S.R.L.

RAISSA CURTAINS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 43055336, Nr. Reg. Com. J23/4170/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Societatea a fost înființată la data de 16 septembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. ANA IPĂTESCU, NR.89, cod poștal 077190. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAISSA CURTAINS S.R.L.
CUI
43055336
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/4170/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 septembrie 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. ANA IPĂTESCU, NR.89
Cod poștal
077190
Cod CAEN
4791
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Situații financiare

În 2025, RAISSA CURTAINS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.376 lei, o pierdere netă de 3.030 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 9.914 lei2021 · Cifra de afaceri: 101.894 lei2022 · Cifra de afaceri: 281.377 lei2023 · Cifra de afaceri: 241.253 lei2024 · Cifra de afaceri: 284.682 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.376 lei2020 · Profit net: 7.613 lei2021 · Profit net: 47.942 lei2022 · Profit net: 16.540 lei2023 · Profit net: 9.196 lei2024 · Profit net: −20.157 lei2025 · Profit net: −3.030 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 9.914 lei20202021: 101.894 lei20212022: 281.377 lei20222023: 241.253 lei20232024: 284.682 lei285 mii20242025: 3.376 lei3 mii2025
Profit net lei
2020: 7.613 lei20202021: 47.942 lei48 mii20212022: 16.540 lei20222023: 9.196 lei20232024: −20.157 lei−20 mii20242025: −3.030 lei−3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RAISSA CURTAINS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.376 lei în scădere față de 2024 −3.030 lei în creștere față de 2024 177 lei în scădere față de 2024 — 58.481 lei 58.304 lei —
2024 284.682 lei în creștere față de 2023 −20.157 lei în scădere față de 2023 178 lei — 61.512 lei 61.334 lei —
2023 241.253 lei în scădere față de 2022 9.196 lei în scădere față de 2022 178 lei în scădere față de 2022 −754 lei 82.423 lei 81.491 lei 1
2022 281.377 lei în creștere față de 2021 16.540 lei în scădere față de 2021 15.181 lei în creștere față de 2021 −516 lei 87.993 lei 72.296 lei 1
2021 101.894 lei în creștere față de 2020 47.942 lei în creștere față de 2020 2.274 lei în creștere față de 2020 −278 lei 58.307 lei 55.755 lei —
2020 9.914 lei 7.613 lei 496 lei 82 lei 8.227 lei 7.813 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare