RALLIA BEAUTY & HEALTH S.R.L.

RALLIA BEAUTY & HEALTH S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 42933587, Nr. Reg. Com. J23/3599/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8690 - Alte activitati referitoare la sanatatea umana. Societatea a fost înființată la data de 18 august 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT ŢEGHEŞ COM. DOMNEŞTI, STR. SFINŢII CONSTANTIN ŞI ELENA, NR.30, CONSTRUCŢIA C2, cod poștal 077091. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RALLIA BEAUTY & HEALTH S.R.L.
CUI
42933587
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/3599/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 august 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT ŢEGHEŞ COM. DOMNEŞTI, STR. SFINŢII CONSTANTIN ŞI ELENA, NR.30, CONSTRUCŢIA C2
Cod poștal
077091
Cod CAEN
8690
Domeniu de activitate
Alte activitati referitoare la sanatatea umana

Situații financiare

În 2025, RALLIA BEAUTY & HEALTH S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 604.085 lei, un profit net de 261.889 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 129.531 lei2022 · Cifra de afaceri: 259.975 lei2023 · Cifra de afaceri: 527.898 lei2024 · Cifra de afaceri: 918.618 lei2025 · Cifra de afaceri: 604.085 lei2020 · Profit net: 0 lei2021 · Profit net: 17.879 lei2022 · Profit net: 96.809 lei2023 · Profit net: 191.271 lei2024 · Profit net: 184.639 lei2025 · Profit net: 261.889 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 129.531 lei20212022: 259.975 lei20222023: 527.898 lei20232024: 918.618 lei919 mii20242025: 604.085 lei604 mii2025
Profit net lei
2020: 0 lei20202021: 17.879 lei20212022: 96.809 lei20222023: 191.271 lei20232024: 184.639 lei20242025: 261.889 lei262 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RALLIA BEAUTY & HEALTH S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 604.085 lei în scădere față de 2024 261.889 lei în creștere față de 2024 225.014 lei în scădere față de 2024 122.460 lei 816.313 lei 715.183 lei 1 în scădere față de 2024
2024 918.618 lei în creștere față de 2023 184.639 lei în scădere față de 2023 321.589 lei în creștere față de 2023 158.716 lei 615.543 lei 453.294 lei 5 în creștere față de 2023
2023 527.898 lei în creștere față de 2022 191.271 lei în creștere față de 2022 144.984 lei în creștere față de 2022 135.099 lei 276.845 lei 268.656 lei 3 în creștere față de 2022
2022 259.975 lei în creștere față de 2021 96.809 lei în creștere față de 2021 22.057 lei în scădere față de 2021 3.680 lei 133.208 lei 114.888 lei 1 în scădere față de 2021
2021 129.531 lei 17.879 lei în creștere față de 2020 45.504 lei în creștere față de 2020 4.188 lei 59.328 lei 18.079 lei 2
2020 — 0 lei 14.760 lei — 14.960 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare