RALMETAL PLUS S.R.L.

RALMETAL PLUS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 43244386, Nr. Reg. Com. J28/738/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2599 - Fabricarea altor articole din metal n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 27 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. OLT, SAT TRUFINEŞTI ORŞ. POTCOAVA, STR. VIORELELOR, NR.11, cod poștal 237358. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RALMETAL PLUS S.R.L.
CUI
43244386
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J28/738/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 octombrie 2020
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, SAT TRUFINEŞTI ORŞ. POTCOAVA, STR. VIORELELOR, NR.11
Cod poștal
237358
Cod CAEN
2599
Domeniu de activitate
Fabricarea altor articole din metal n.c.a.

Situații financiare

În 2025, RALMETAL PLUS S.R.L. a raportat o pierdere netă de 492 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 74.850 lei2021 · Cifra de afaceri: 14.562 lei2022 · Cifra de afaceri: 179.059 lei2023 · Cifra de afaceri: 10.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 24.626 lei2020 · Profit net: 54.842 lei2021 · Profit net: 5.415 lei2022 · Profit net: 110.993 lei2023 · Profit net: 8.071 lei2024 · Profit net: 19.849 lei2025 · Profit net: −492 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 74.850 lei20202021: 14.562 lei20212022: 179.059 lei179 mii20222023: 10.000 lei20232024: 24.626 lei25 mii2024
Profit net lei
2020: 54.842 lei20202021: 5.415 lei20212022: 110.993 lei111 mii20222023: 8.071 lei20232024: 19.849 lei20242025: −492 lei−4922025
Indicatori financiari pe ani pentru RALMETAL PLUS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −492 lei în scădere față de 2024 34.770 lei în scădere față de 2024 — 34.478 lei −292 lei —
2024 24.626 lei în creștere față de 2023 19.849 lei în creștere față de 2023 53.566 lei în creștere față de 2023 — 73.615 lei 20.049 lei —
2023 10.000 lei în scădere față de 2022 8.071 lei în scădere față de 2022 47.058 lei în creștere față de 2022 — 110.825 lei 63.767 lei —
2022 179.059 lei în creștere față de 2021 110.993 lei în creștere față de 2021 818 lei în scădere față de 2021 — 112.011 lei 111.193 lei —
2021 14.562 lei în scădere față de 2020 5.415 lei în scădere față de 2020 45.279 lei în creștere față de 2020 — 50.894 lei 5.615 lei —
2020 74.850 lei 54.842 lei 2.246 lei — 57.288 lei 55.042 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare