RALPHE MANAGEMENT S.R.L.

RALPHE MANAGEMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 38642580, Nr. Reg. Com. J29/2891/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8559 - Alte forme de invatamant n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 28 decembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT COCOŞEŞTI COM. PĂULEŞTI, STR. BISERICII, NR.6, cod poștal 107401. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RALPHE MANAGEMENT S.R.L.
CUI
38642580
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/2891/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 decembrie 2017
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT COCOŞEŞTI COM. PĂULEŞTI, STR. BISERICII, NR.6
Cod poștal
107401
Cod CAEN
8559
Domeniu de activitate
Alte forme de invatamant n.c.a.

Situații financiare

În 2025, RALPHE MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 330.184 lei, un profit net de 189.327 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii2017201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 91.400 lei2019 · Cifra de afaceri: 82.774 lei2020 · Cifra de afaceri: 147.257 lei2021 · Cifra de afaceri: 296.117 lei2022 · Cifra de afaceri: 299.250 lei2023 · Cifra de afaceri: 505.003 lei2024 · Cifra de afaceri: 411.626 lei2025 · Cifra de afaceri: 330.184 lei2017 · Profit net: 0 lei2018 · Profit net: 71.328 lei2019 · Profit net: 69.392 lei2020 · Profit net: 102.719 lei2021 · Profit net: 247.083 lei2022 · Profit net: 178.149 lei2023 · Profit net: 287.894 lei2024 · Profit net: 235.794 lei2025 · Profit net: 189.327 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 91.400 lei'182019: 82.774 lei'192020: 147.257 lei'202021: 296.117 lei'212022: 299.250 lei'222023: 505.003 lei505 mii'232024: 411.626 lei'242025: 330.184 lei330 mii'25
Profit net lei
2017: 0 lei'172018: 71.328 lei'182019: 69.392 lei'192020: 102.719 lei'202021: 247.083 lei'212022: 178.149 lei'222023: 287.894 lei288 mii'232024: 235.794 lei'242025: 189.327 lei189 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru RALPHE MANAGEMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 330.184 lei în scădere față de 2024 189.327 lei în scădere față de 2024 248.199 lei în creștere față de 2024 47.290 lei 389.870 lei 189.567 lei 1
2024 411.626 lei în scădere față de 2023 235.794 lei în scădere față de 2023 154.558 lei în creștere față de 2023 9.757 lei 380.276 lei 236.034 lei 1
2023 505.003 lei în creștere față de 2022 287.894 lei în creștere față de 2022 105.174 lei în creștere față de 2022 14.190 lei 378.616 lei 288.134 lei 1
2022 299.250 lei în creștere față de 2021 178.149 lei în scădere față de 2021 84.131 lei în creștere față de 2021 14.387 lei 248.007 lei 178.389 lei 1
2021 296.117 lei în creștere față de 2020 247.083 lei în creștere față de 2020 67.462 lei în creștere față de 2020 18.685 lei 295.735 lei 247.323 lei —
2020 147.257 lei în creștere față de 2019 102.719 lei în creștere față de 2019 22.797 lei în creștere față de 2019 — 125.688 lei 102.959 lei —
2019 82.774 lei în scădere față de 2018 69.392 lei în scădere față de 2018 7.227 lei în creștere față de 2018 — 99.347 lei 92.120 lei —
2018 91.400 lei 71.328 lei în creștere față de 2017 2.190 lei în creștere față de 2017 — 73.718 lei 71.528 lei —
2017 — 0 lei 522 lei 522 lei 200 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare