RALTAX EXPRES SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38053550, Nr. Reg. Com. J2017013813404. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4933 - Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor). Societatea a fost înființată la data de 2 august 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR SG. MAJ. SIMION BUSUIOC, NR.104A. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- RALTAX EXPRES SRL
- CUI
- 38053550
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017013813404
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 2 august 2017
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR SG. MAJ. SIMION BUSUIOC, NR.104A
- Cod CAEN
- 4933
- Domeniu de activitate
- Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor)
Situații financiare
În 2025, RALTAX EXPRES SRL a raportat o cifră de afaceri de 12.863 lei, o pierdere netă de 27.696 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12.863 lei în creștere față de 2024 | −27.696 lei în scădere față de 2024 | 37.454 lei în scădere față de 2024 | 43.872 lei | 11.642 lei | 18.060 lei | — |
| 2024 | 4.077 lei | −14.448 lei în scădere față de 2023 | 37.515 lei în creștere față de 2023 | 68.872 lei | 14.398 lei | 45.755 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei în scădere față de 2022 | 12.955 lei | 122 lei | 73.036 lei | 60.203 lei | — |
| 2022 | 75.260 lei | 48.635 lei în creștere față de 2021 | 12.955 lei în creștere față de 2021 | 122 lei | 73.036 lei | 60.203 lei | 1 |
| 2021 | — | 0 lei în scădere față de 2020 | 2.587 lei în scădere față de 2020 | 122 lei | 14.033 lei | 11.568 lei | — |
| 2020 | 12.072 lei în scădere față de 2019 | 3.254 lei în scădere față de 2019 | 2.617 lei în creștere față de 2019 | 122 lei | 14.062 lei | 11.567 lei | — |
| 2019 | 44.260 lei în scădere față de 2018 | 11.568 lei în creștere față de 2018 | 2.193 lei în scădere față de 2018 | 5.863 lei | 4.644 lei | 8.314 lei | — |
| 2018 | 57.815 lei | 7.495 lei în creștere față de 2017 | 21.007 lei în scădere față de 2017 | 14.476 lei | 3.277 lei | −3.254 lei | — |
| 2017 | — | −10.949 lei | 40.122 lei | 23.088 lei | 6.285 lei | −10.749 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
