RALU THE WRITER S.R.L.

Radiată din 3 februarie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

RALU THE WRITER S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 39964028, Nr. Reg. Com. J35/3439/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8552 - invatamant in domeniul cultural (limbi straine, muzica, teatru, dans, arte plastice, alte domenii). Societatea a fost înființată la data de 5 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. ION SLAVICI, BL.5, ET.1, AP.5. Societatea este radiată din data de 3 februarie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RALU THE WRITER S.R.L.
CUI
39964028
Stare
Radiată din 3 februarie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J35/3439/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 octombrie 2018
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. ION SLAVICI, BL.5, ET.1, AP.5
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8552
Domeniu de activitate
invatamant in domeniul cultural (limbi straine, muzica, teatru, dans, arte plastice, alte domenii)

Situații financiare

În 2023, RALU THE WRITER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de −125 lei, o pierdere netă de 135 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii010 mii20 mii30 mii40 mii50 mii201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 11.378 lei2020 · Cifra de afaceri: 25.720 lei2021 · Cifra de afaceri: 40.750 lei2022 · Cifra de afaceri: 36.240 lei2023 · Cifra de afaceri: −125 lei2019 · Profit net: 6.139 lei2020 · Profit net: 15.058 lei2021 · Profit net: 30.943 lei2022 · Profit net: 29.156 lei2023 · Profit net: −135 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 11.378 lei20192020: 25.720 lei20202021: 40.750 lei41 mii20212022: 36.240 lei20222023: −125 lei−1252023
Profit net lei
2019: 6.139 lei20192020: 15.058 lei20202021: 30.943 lei31 mii20212022: 29.156 lei20222023: −135 lei−1352023
Indicatori financiari pe ani pentru RALU THE WRITER S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 −125 lei în scădere față de 2022 −135 lei în scădere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 — 60.204 lei 60.204 lei —
2022 36.240 lei în scădere față de 2021 29.156 lei în scădere față de 2021 172 lei în scădere față de 2021 — 60.511 lei 60.339 lei —
2021 40.750 lei în creștere față de 2020 30.943 lei în creștere față de 2020 1.136 lei în creștere față de 2020 — 32.319 lei 31.183 lei —
2020 25.720 lei în creștere față de 2019 15.058 lei în creștere față de 2019 281 lei în creștere față de 2019 — 15.579 lei 15.298 lei 1
2019 11.378 lei 6.139 lei 74 lei — 6.206 lei 6.132 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare