RALUCONS-FARM SRL

RALUCONS-FARM SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 17793423, Nr. Reg. Com. J2005001054326. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4773 - Comert cu amanuntul al produselor farmaceutice, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 19 iulie 2005. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. MOLDOVEANU, NR.49, cod poștal 550276. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RALUCONS-FARM SRL
CUI
17793423
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2005001054326
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 iulie 2005
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. MOLDOVEANU, NR.49
Cod poștal
550276
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4773
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al produselor farmaceutice, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, RALUCONS-FARM SRL a raportat o cifră de afaceri de 24.000 lei, o pierdere netă de 79.311 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 963.499 lei2017 · Cifra de afaceri: 895.543 lei2018 · Cifra de afaceri: 1.000.141 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.144.643 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.029.724 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.143.915 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.141.675 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.227.087 lei2024 · Cifra de afaceri: 376.928 lei2025 · Cifra de afaceri: 24.000 lei2016 · Profit net: 3.378 lei2017 · Profit net: 4.566 lei2018 · Profit net: 87.069 lei2019 · Profit net: 75.095 lei2020 · Profit net: 17.939 lei2021 · Profit net: 7.679 lei2022 · Profit net: 914 lei2023 · Profit net: 3.380 lei2024 · Profit net: 458.683 lei2025 · Profit net: −79.311 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 963.499 lei'162017: 895.543 lei'172018: 1.000.141 lei'182019: 1.144.643 lei'192020: 1.029.724 lei'202021: 1.143.915 lei'212022: 1.141.675 lei'222023: 1.227.087 lei1,2 mil.'232024: 376.928 lei'242025: 24.000 lei24 mii'25
Profit net lei
2016: 3.378 lei'162017: 4.566 lei'172018: 87.069 lei'182019: 75.095 lei'192020: 17.939 lei'202021: 7.679 lei'212022: 914 lei'222023: 3.380 lei'232024: 458.683 lei459 mii'242025: −79.311 lei−79 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru RALUCONS-FARM SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 24.000 lei în scădere față de 2024 −79.311 lei în scădere față de 2024 111.144 lei în creștere față de 2024 135.969 lei 3.716 lei 28.541 lei 1
2024 376.928 lei în scădere față de 2023 458.683 lei în creștere față de 2023 81.821 lei în scădere față de 2023 164.671 lei 388.046 lei 470.896 lei 1 în scădere față de 2023
2023 1.227.087 lei în creștere față de 2022 3.380 lei în creștere față de 2022 536.516 lei în scădere față de 2022 193.547 lei 355.182 lei 12.213 lei 2
2022 1.141.675 lei în scădere față de 2021 914 lei în scădere față de 2021 567.511 lei în creștere față de 2021 88.873 lei 487.471 lei 8.833 lei 2
2021 1.143.915 lei în creștere față de 2020 7.679 lei în scădere față de 2020 532.963 lei în creștere față de 2020 103.201 lei 437.681 lei 7.919 lei 2
2020 1.029.724 lei în scădere față de 2019 17.939 lei în scădere față de 2019 526.736 lei în creștere față de 2019 122.408 lei 422.507 lei 18.179 lei 2 în scădere față de 2019
2019 1.144.643 lei în creștere față de 2018 75.095 lei în scădere față de 2018 454.424 lei în scădere față de 2018 153.000 lei 380.434 lei 79.010 lei 4 în scădere față de 2018
2018 1.000.141 lei în creștere față de 2017 87.069 lei în creștere față de 2017 511.216 lei în creștere față de 2017 189.059 lei 413.992 lei 91.835 lei 8 în scădere față de 2017
2017 895.543 lei în scădere față de 2016 4.566 lei în creștere față de 2016 416.689 lei în creștere față de 2016 132.817 lei 283.185 lei 4.766 lei 9 în scădere față de 2016
2016 963.499 lei 3.378 lei 385.184 lei 111.345 lei 271.964 lei 3.578 lei 10

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.