RALUKA BEAUTY VIR S.R.L.

Radiată din 5 ianuarie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

RALUKA BEAUTY VIR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 41625333, Nr. Reg. Com. J35/3463/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 11 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT UTVIN COM. SÂNMIHAIU ROMÂN, NR.190, CAMERA 2, cod poștal 307382. Societatea este radiată din data de 5 ianuarie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RALUKA BEAUTY VIR S.R.L.
CUI
41625333
Stare
Radiată din 5 ianuarie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J35/3463/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 septembrie 2019
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT UTVIN COM. SÂNMIHAIU ROMÂN, NR.190, CAMERA 2
Cod poștal
307382
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2023, RALUKA BEAUTY VIR S.R.L. a raportat o pierdere netă de 553 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2 mii−1 mii01 mii2 mii3 mii201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 690 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.710 lei2021 · Cifra de afaceri: 40 lei2019 · Profit net: −1.241 lei2020 · Profit net: 1.272 lei2021 · Profit net: −682 lei2022 · Profit net: −440 lei2023 · Profit net: −553 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 690 lei20192020: 2.710 lei3 mii20202021: 40 lei402021
Profit net lei
2019: −1.241 lei−1 mii20192020: 1.272 lei1 mii20202021: −682 lei20212022: −440 lei20222023: −553 lei−5532023
Indicatori financiari pe ani pentru RALUKA BEAUTY VIR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 — −553 lei în scădere față de 2022 1.644 lei în creștere față de 2022 — 200 lei −1.444 lei —
2022 — −440 lei în creștere față de 2021 1.340 lei — 449 lei −891 lei —
2021 40 lei în scădere față de 2020 −682 lei în scădere față de 2020 1.340 lei în scădere față de 2020 — 889 lei −451 lei —
2020 2.710 lei în creștere față de 2019 1.272 lei în creștere față de 2019 1.359 lei în creștere față de 2019 — 1.590 lei 231 lei —
2019 690 lei −1.241 lei 1.302 lei 61 lei 200 lei −1.041 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare