RALZINAPLUS S.R.L.

Radiată din 27 octombrie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

RALZINAPLUS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Gorj, România. Date de identificare: CUI 39939792, Nr. Reg. Com. J18/820/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 1 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. GORJ, SAT URDARI COM. URDARI, NR.360, CAMERA NR. 1, cod poștal 217540. Societatea este radiată din data de 27 octombrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RALZINAPLUS S.R.L.
CUI
39939792
Stare
Radiată din 27 octombrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J18/820/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 octombrie 2018
Județ
Gorj
Sediul social
JUD. GORJ, SAT URDARI COM. URDARI, NR.360, CAMERA NR. 1
Cod poștal
217540
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2024, RALZINAPLUS S.R.L. a raportat un profit net de 1.506 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii202020212022202320242021 · Cifra de afaceri: 2.855 lei2022 · Cifra de afaceri: 49.459 lei2023 · Cifra de afaceri: 54.586 lei2020 · Profit net: −2.990 lei2021 · Profit net: −35.069 lei2022 · Profit net: −22.682 lei2023 · Profit net: −36.062 lei2024 · Profit net: 1.506 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 2.855 lei20212022: 49.459 lei20222023: 54.586 lei55 mii2023
Profit net lei
2020: −2.990 lei20202021: −35.069 lei20212022: −22.682 lei20222023: −36.062 lei−36 mii20232024: 1.506 lei2 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru RALZINAPLUS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — 1.506 lei în creștere față de 2023 96.198 lei în scădere față de 2023 — 1.100 lei −95.098 lei 0 în scădere față de 2023
2023 54.586 lei în creștere față de 2022 −36.062 lei în scădere față de 2022 96.690 lei în creștere față de 2022 — 87 lei −96.603 lei 2 în scădere față de 2022
2022 49.459 lei în creștere față de 2021 −22.682 lei în creștere față de 2021 67.569 lei în creștere față de 2021 — 7.028 lei −60.541 lei 3 în creștere față de 2021
2021 2.855 lei −35.069 lei în scădere față de 2020 42.482 lei în creștere față de 2020 — 4.623 lei −37.859 lei 1
2020 — −2.990 lei 3.666 lei — 876 lei −2.790 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare