RAMART GLASS S.R.L.

RAMART GLASS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 43016337, Nr. Reg. Com. J21/386/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2312 - Prelucrarea si fasonarea sticlei plate. Societatea a fost înființată la data de 7 septembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, SAT MIHAIL KOGĂLNICEANU COM. MIHAIL KOGĂLNICEANU, STR. STADIONULUI, NR.46, cod poștal 927165. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAMART GLASS S.R.L.
CUI
43016337
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J21/386/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 septembrie 2020
Județ
Ialomița
Sediul social
JUD. IALOMIŢA, SAT MIHAIL KOGĂLNICEANU COM. MIHAIL KOGĂLNICEANU, STR. STADIONULUI, NR.46
Cod poștal
927165
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2312
Domeniu de activitate
Prelucrarea si fasonarea sticlei plate

Situații financiare

În 2025, RAMART GLASS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 960.030 lei, o pierdere netă de 69.085 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 95.474 lei2022 · Cifra de afaceri: 160.179 lei2023 · Cifra de afaceri: 945.459 lei2024 · Cifra de afaceri: 878.974 lei2025 · Cifra de afaceri: 960.030 lei2020 · Profit net: −30 lei2021 · Profit net: −44.656 lei2022 · Profit net: −36.451 lei2023 · Profit net: 10.547 lei2024 · Profit net: −48.328 lei2025 · Profit net: −69.085 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 95.474 lei20212022: 160.179 lei20222023: 945.459 lei20232024: 878.974 lei20242025: 960.030 lei960 mii2025
Profit net lei
2020: −30 lei20202021: −44.656 lei20212022: −36.451 lei20222023: 10.547 lei11 mii20232024: −48.328 lei20242025: −69.085 lei−69 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RAMART GLASS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 960.030 lei în creștere față de 2024 −69.085 lei în scădere față de 2024 493.891 lei în creștere față de 2024 154.719 lei 149.791 lei −187.802 lei 4 în creștere față de 2024
2024 878.974 lei în scădere față de 2023 −48.328 lei în scădere față de 2023 378.447 lei în creștere față de 2023 104.948 lei 154.782 lei −118.717 lei 3 în creștere față de 2023
2023 945.459 lei în creștere față de 2022 10.547 lei în creștere față de 2022 303.230 lei în scădere față de 2022 78.309 lei 154.532 lei −70.389 lei 2
2022 160.179 lei în creștere față de 2021 −36.451 lei în creștere față de 2021 549.527 lei în creștere față de 2021 — 468.591 lei −80.936 lei 2
2021 95.474 lei −44.656 lei în scădere față de 2020 302.116 lei în creștere față de 2020 — 257.630 lei −44.486 lei 2
2020 — −30 lei 44.193 lei 327 lei 44.036 lei 170 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare