RAMAX CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 16761040, Nr. Reg. Com. J40/14724/2004. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 15 septembrie 2004. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. ALMAS, NR.2-8. Societatea are activitatea suspendată din data de 23 august 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- RAMAX CONSTRUCT SRL
- CUI
- 16761040
- Stare
- Activitate suspendată din 23 august 2023
- Nr. Registrul Comerțului
- J40/14724/2004
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 15 septembrie 2004
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. ALMAS, NR.2-8
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4120
- Domeniu de activitate
- Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Situații financiare
În 2024, RAMAX CONSTRUCT SRL a raportat un profit net de 0 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 lei | 520.205 lei | 5.446 lei | 379.022 lei | −135.737 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei în creștere față de 2022 | 520.205 lei | 5.446 lei | 379.022 lei | −135.737 lei | — |
| 2022 | — | −150 lei în creștere față de 2021 | 520.205 lei | 5.446 lei | 379.022 lei | −135.737 lei | — |
| 2021 | — | −900 lei în scădere față de 2020 | 520.205 lei | 5.446 lei | 379.172 lei | −135.587 lei | — |
| 2020 | — | −750 lei în scădere față de 2019 | 520.205 lei | 5.446 lei | 380.072 lei | −134.687 lei | — |
| 2019 | — | −300 lei în scădere față de 2018 | 520.205 lei | 5.446 lei | 380.822 lei | −133.937 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei | 520.205 lei în creștere față de 2017 | 5.446 lei | 381.122 lei | −133.637 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei în creștere față de 2016 | 519.848 lei | 9.924 lei | 376.287 lei | −133.637 lei | — |
| 2016 | 500 lei | −12.169 lei | 519.848 lei | 9.924 lei | 376.287 lei | −133.637 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
