RAMCOMAUTO S.R.L.

RAMCOMAUTO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 38527319, Nr. Reg. Com. J2017006522122. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4781 - Comert cu amanuntul al produselor alimentare, bauturilor si produselor din tutun efectuat prin standuri, chioscuri si piete. Societatea a fost înființată la data de 23 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. PRIMĂVERII, NR.2, BL.S4, SC.VI, ET.IX, AP.240, cod poștal 400540. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAMCOMAUTO S.R.L.
CUI
38527319
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017006522122
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 noiembrie 2017
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. PRIMĂVERII, NR.2, BL.S4, SC.VI, ET.IX, AP.240
Cod poștal
400540
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4781
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al produselor alimentare, bauturilor si produselor din tutun efectuat prin standuri, chioscuri si piete

Situații financiare

În 2025, RAMCOMAUTO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.557.353 lei, o pierdere netă de 14.330 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.2017201820192020202120222023202420252023 · Cifra de afaceri: 224.836 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.165.846 lei2025 · Cifra de afaceri: 4.557.353 lei2017 · Profit net: −781 lei2018 · Profit net: −2.000 lei2019 · Profit net: −314 lei2020 · Profit net: −1.315 lei2021 · Profit net: −1.435 lei2022 · Profit net: −7.258 lei2023 · Profit net: −87.174 lei2024 · Profit net: −60.566 lei2025 · Profit net: −14.330 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2023: 224.836 lei20232024: 2.165.846 lei20242025: 4.557.353 lei4,6 mil.2025
Profit net lei
2017: −781 lei'172018: −2.000 lei'182019: −314 lei'192020: −1.315 lei'202021: −1.435 lei'212022: −7.258 lei'222023: −87.174 lei−87 mii'232024: −60.566 lei'242025: −14.330 lei−14 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru RAMCOMAUTO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 4.557.353 lei în creștere față de 2024 −14.330 lei în creștere față de 2024 2.420.349 lei în creștere față de 2024 19.805 lei 2.223.731 lei −174.874 lei —
2024 2.165.846 lei în creștere față de 2023 −60.566 lei în creștere față de 2023 956.624 lei în creștere față de 2023 28.453 lei 766.100 lei −160.543 lei 1
2023 224.836 lei −87.174 lei în scădere față de 2022 221.238 lei în creștere față de 2022 37.102 lei 84.159 lei −99.977 lei 1
2022 — −7.258 lei în scădere față de 2021 98.749 lei în creștere față de 2021 19.188 lei 66.758 lei −12.803 lei 1
2021 — −1.435 lei în scădere față de 2020 5.611 lei în creștere față de 2020 — 66 lei −5.545 lei —
2020 — −1.315 lei în scădere față de 2019 4.281 lei în creștere față de 2019 — 171 lei −4.110 lei —
2019 — −314 lei în creștere față de 2018 3.100 lei în creștere față de 2018 — 305 lei −2.795 lei —
2018 — −2.000 lei în scădere față de 2017 2.800 lei în creștere față de 2017 — 219 lei −2.581 lei —
2017 — −781 lei 800 lei — 219 lei −581 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare