RAMCONS SRL

RAMCONS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 23611046, Nr. Reg. Com. J23/1040/2008. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8299 - Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 28 martie 2008. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT CĂCIULAŢI COM. MOARA VLĂSIEI, STR. LONDRA, NR.23, AP.2, cod poștal 077131. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAMCONS SRL
CUI
23611046
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/1040/2008
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 martie 2008
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT CĂCIULAŢI COM. MOARA VLĂSIEI, STR. LONDRA, NR.23, AP.2
Cod poștal
077131
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8299
Domeniu de activitate
Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a.

Situații financiare

În 2025, RAMCONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 135.696 lei, o pierdere netă de 85.442 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 366.946 lei2017 · Cifra de afaceri: 166.807 lei2018 · Cifra de afaceri: 187.070 lei2019 · Cifra de afaceri: 81.410 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.245.943 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.819.152 lei2022 · Cifra de afaceri: 4.507.739 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.260.951 lei2024 · Cifra de afaceri: 180.989 lei2025 · Cifra de afaceri: 135.696 lei2016 · Profit net: 228.475 lei2017 · Profit net: −54.380 lei2018 · Profit net: 53.653 lei2019 · Profit net: −28.705 lei2020 · Profit net: −87.517 lei2021 · Profit net: −97.098 lei2022 · Profit net: 123.973 lei2023 · Profit net: −532.264 lei2024 · Profit net: 13.994 lei2025 · Profit net: −85.442 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 366.946 lei'162017: 166.807 lei'172018: 187.070 lei'182019: 81.410 lei'192020: 1.245.943 lei'202021: 1.819.152 lei'212022: 4.507.739 lei4,5 mil.'222023: 1.260.951 lei'232024: 180.989 lei'242025: 135.696 lei136 mii'25
Profit net lei
2016: 228.475 lei228 mii'162017: −54.380 lei'172018: 53.653 lei'182019: −28.705 lei'192020: −87.517 lei'202021: −97.098 lei'212022: 123.973 lei'222023: −532.264 lei−532 mii'232024: 13.994 lei'242025: −85.442 lei−85 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru RAMCONS SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 135.696 lei în scădere față de 2024 −85.442 lei în scădere față de 2024 967.463 lei în creștere față de 2024 460.155 lei 27.791 lei −479.517 lei 1
2024 180.989 lei în scădere față de 2023 13.994 lei în creștere față de 2023 879.960 lei în scădere față de 2023 463.961 lei 21.923 lei −394.076 lei 1
2023 1.260.951 lei în scădere față de 2022 −532.264 lei în scădere față de 2022 906.585 lei în creștere față de 2022 478.842 lei 19.673 lei −408.070 lei 1
2022 4.507.739 lei în creștere față de 2021 123.973 lei în creștere față de 2021 724.516 lei în creștere față de 2021 496.069 lei 352.642 lei 124.195 lei 1
2021 1.819.152 lei în creștere față de 2020 −97.098 lei în scădere față de 2020 584.058 lei în creștere față de 2020 503.935 lei 82.894 lei 2.771 lei 1
2020 1.245.943 lei în creștere față de 2019 −87.517 lei în scădere față de 2019 541.903 lei în creștere față de 2019 521.518 lei 132.150 lei 111.765 lei 1
2019 81.410 lei în scădere față de 2018 −28.705 lei în scădere față de 2018 393.978 lei în scădere față de 2018 523.097 lei 69.942 lei 199.282 lei 1
2018 187.070 lei în creștere față de 2017 53.653 lei în creștere față de 2017 403.871 lei în creștere față de 2017 532.416 lei 99.151 lei 227.988 lei 1
2017 166.807 lei în scădere față de 2016 −54.380 lei în scădere față de 2016 379.437 lei în creștere față de 2016 542.485 lei 10.243 lei 174.335 lei 1
2016 366.946 lei 228.475 lei 17.345 lei 49.958 lei 194.957 lei 228.715 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.