RAMIX TOUR SPORT SRL

RAMIX TOUR SPORT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 38408300, Nr. Reg. Com. J08/2940/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5520 - Facilitati de cazare pentru vacante si perioade de scurta durata. Societatea a fost înființată la data de 26 octombrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. POARTA SCHEI, NR.11, cod poștal 500020. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAMIX TOUR SPORT SRL
CUI
38408300
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/2940/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 octombrie 2017
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. POARTA SCHEI, NR.11
Cod poștal
500020
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5520
Domeniu de activitate
Facilitati de cazare pentru vacante si perioade de scurta durata

Situații financiare

În 2025, RAMIX TOUR SPORT SRL a raportat o cifră de afaceri de 230.937 lei, o pierdere netă de 17.608 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 1.510 lei2018 · Cifra de afaceri: 80.539 lei2019 · Cifra de afaceri: 137.039 lei2020 · Cifra de afaceri: 75.793 lei2021 · Cifra de afaceri: 120.986 lei2022 · Cifra de afaceri: 207.055 lei2023 · Cifra de afaceri: 260.599 lei2024 · Cifra de afaceri: 322.360 lei2025 · Cifra de afaceri: 230.937 lei2017 · Profit net: −5.029 lei2018 · Profit net: −6.741 lei2019 · Profit net: 19.790 lei2020 · Profit net: 1.589 lei2021 · Profit net: 6.888 lei2022 · Profit net: 64.010 lei2023 · Profit net: 188 lei2024 · Profit net: 84.220 lei2025 · Profit net: −17.608 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 1.510 lei'172018: 80.539 lei'182019: 137.039 lei'192020: 75.793 lei'202021: 120.986 lei'212022: 207.055 lei'222023: 260.599 lei'232024: 322.360 lei322 mii'242025: 230.937 lei231 mii'25
Profit net lei
2017: −5.029 lei'172018: −6.741 lei'182019: 19.790 lei'192020: 1.589 lei'202021: 6.888 lei'212022: 64.010 lei'222023: 188 lei'232024: 84.220 lei84 mii'242025: −17.608 lei−18 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru RAMIX TOUR SPORT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 230.937 lei în scădere față de 2024 −17.608 lei în scădere față de 2024 43.506 lei în creștere față de 2024 13.108 lei 55.200 lei 27.805 lei 1
2024 322.360 lei în creștere față de 2023 84.220 lei în creștere față de 2023 31.071 lei în scădere față de 2023 644 lei 102.974 lei 84.870 lei 1
2023 260.599 lei în creștere față de 2022 188 lei în scădere față de 2022 31.710 lei în creștere față de 2022 1.503 lei 69.621 lei 51.737 lei 1
2022 207.055 lei în creștere față de 2021 64.010 lei în creștere față de 2021 26.410 lei în scădere față de 2021 2.362 lei 65.098 lei 51.549 lei 1 în creștere față de 2021
2021 120.986 lei în creștere față de 2020 6.888 lei în creștere față de 2020 35.170 lei în creștere față de 2020 — 30.290 lei 7.223 lei 0 în scădere față de 2020
2020 75.793 lei în scădere față de 2019 1.589 lei în scădere față de 2019 33.495 lei în creștere față de 2019 — 27.227 lei 4.546 lei 1 în creștere față de 2019
2019 137.039 lei în creștere față de 2018 19.790 lei în creștere față de 2018 24.640 lei în scădere față de 2018 — 17.258 lei 8.220 lei 0 în scădere față de 2018
2018 80.539 lei în creștere față de 2017 −6.741 lei în scădere față de 2017 34.741 lei în creștere față de 2017 0 lei 5.819 lei −11.570 lei 1
2017 1.510 lei −5.029 lei 15.543 lei 833 lei 1.384 lei −4.829 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare