RAMS MX SPORTS S.R.L.

RAMS MX SPORTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 42421013, Nr. Reg. Com. J23/1355/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9311 - Activitati ale bazelor sportive. Societatea a fost înființată la data de 17 martie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. TRAIAN, NR.20, BIROU C3, cod poștal 075100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAMS MX SPORTS S.R.L.
CUI
42421013
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/1355/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 martie 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. TRAIAN, NR.20, BIROU C3
Cod poștal
075100
Cod CAEN
9311
Domeniu de activitate
Activitati ale bazelor sportive

Situații financiare

În 2025, RAMS MX SPORTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 94.464 lei, o pierdere netă de 42.463 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 292.127 lei2021 · Cifra de afaceri: 293.247 lei2022 · Cifra de afaceri: 277.308 lei2023 · Cifra de afaceri: 291.543 lei2024 · Cifra de afaceri: 30.350 lei2025 · Cifra de afaceri: 94.464 lei2020 · Profit net: 220.526 lei2021 · Profit net: 76.529 lei2022 · Profit net: −10.070 lei2023 · Profit net: 65.156 lei2024 · Profit net: −128.473 lei2025 · Profit net: −42.463 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 292.127 lei20202021: 293.247 lei293 mii20212022: 277.308 lei20222023: 291.543 lei20232024: 30.350 lei20242025: 94.464 lei94 mii2025
Profit net lei
2020: 220.526 lei221 mii20202021: 76.529 lei20212022: −10.070 lei20222023: 65.156 lei20232024: −128.473 lei−128 mii20242025: −42.463 lei−42 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RAMS MX SPORTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 94.464 lei în creștere față de 2024 −42.463 lei în creștere față de 2024 63.507 lei în scădere față de 2024 48.555 lei 183.774 lei 168.822 lei 1
2024 30.350 lei în scădere față de 2023 −128.473 lei în scădere față de 2023 84.747 lei în scădere față de 2023 55.519 lei 240.513 lei 211.285 lei 1
2023 291.543 lei în creștere față de 2022 65.156 lei în creștere față de 2022 108.486 lei în scădere față de 2022 128.794 lei 319.450 lei 339.758 lei 1
2022 277.308 lei în scădere față de 2021 −10.070 lei în scădere față de 2021 130.513 lei în scădere față de 2021 209.994 lei 173.057 lei 274.602 lei 1
2021 293.247 lei în creștere față de 2020 76.529 lei în scădere față de 2020 209.539 lei în creștere față de 2020 153.614 lei 340.596 lei 284.671 lei 1
2020 292.127 lei 220.526 lei 8.636 lei 18.359 lei 211.003 lei 220.726 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare