RAMY IONUŢ & BOGDAN S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 39371179, Nr. Reg. Com. J03/1027/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5630 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 18 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, SAT VÂLSĂNEŞTI COM. MUŞĂTEŞTI, NR.192, CAMERA 1, cod poștal 117531. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- RAMY IONUŢ & BOGDAN S.R.L.
- CUI
- 39371179
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J03/1027/2018
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 18 mai 2018
- Județ
- Argeș
- Sediul social
- JUD. ARGEŞ, SAT VÂLSĂNEŞTI COM. MUŞĂTEŞTI, NR.192, CAMERA 1
- Cod poștal
- 117531
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 5630
- Domeniu de activitate
- Baruri si alte activitati de servire a bauturilor
Situații financiare
În 2025, RAMY IONUŢ & BOGDAN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.800 lei, un profit net de 4.032 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.800 lei | 4.032 lei în creștere față de 2024 | 10.768 lei în creștere față de 2024 | — | 5.365 lei | −5.403 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei în creștere față de 2023 | 10.000 lei | — | 565 lei | −9.435 lei | — |
| 2023 | — | −10.350 lei în scădere față de 2022 | 10.000 lei în creștere față de 2022 | — | 565 lei | −9.435 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei | 9.091 lei | — | 10.006 lei | 915 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei | 9.091 lei în scădere față de 2020 | — | 10.006 lei | 915 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în scădere față de 2019 | 9.092 lei | — | 10.006 lei | 914 lei | — |
| 2019 | 218 lei în scădere față de 2018 | 46 lei în scădere față de 2018 | 9.092 lei în creștere față de 2018 | — | 10.006 lei | 914 lei | — |
| 2018 | 2.816 lei | 668 lei | 7.084 lei | — | 7.952 lei | 868 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
