RAPID-HYGRO SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 22826640, Nr. Reg. Com. J08/3241/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliara. Societatea a fost înființată la data de 28 noiembrie 2007. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. TÂRGULUI, NR.4, CAMERA 64, cod poștal 500482. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- RAPID-HYGRO SRL
- CUI
- 22826640
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J08/3241/2007
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 28 noiembrie 2007
- Județ
- Brașov
- Sediul social
- JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. TÂRGULUI, NR.4, CAMERA 64
- Cod poștal
- 500482
- Cod CAEN
- 4110
- Domeniu de activitate
- Dezvoltare (promovare) imobiliara
Situații financiare
În 2025, RAPID-HYGRO SRL a raportat o pierdere netă de 810 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −810 lei în scădere față de 2024 | 2.344.067 lei | 1.598.226 lei | 5.670 lei | −740.171 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei | 2.344.067 lei | 1.598.226 lei | 6.480 lei | −739.361 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei | 2.344.067 lei în scădere față de 2022 | 1.598.226 lei | 6.480 lei | −739.361 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei | 2.344.068 lei | 1.598.226 lei | 6.481 lei | −739.361 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei | 2.344.068 lei în creștere față de 2020 | 1.598.226 lei | 6.481 lei | −739.361 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în creștere față de 2019 | 2.344.067 lei în scădere față de 2019 | 1.598.226 lei | 6.480 lei | −739.361 lei | — |
| 2019 | — | −873.439 lei în scădere față de 2018 | 3.217.507 lei în creștere față de 2018 | 1.598.226 lei | 6.481 lei | −1.612.800 lei | — |
| 2018 | — | −976 lei în scădere față de 2017 | 2.343.092 lei | 1.598.226 lei | 5.505 lei | −739.361 lei | — |
| 2017 | — | −100 lei în scădere față de 2016 | 2.343.092 lei în creștere față de 2016 | 1.598.226 lei | 6.331 lei | −738.535 lei | — |
| 2016 | — | 440 lei | 2.343.091 lei | 1.598.226 lei | 6.431 lei | −738.434 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
