RAREŞ CONSTRUCT SRL

RAREŞ CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 23252333, Nr. Reg. Com. J2008000160393. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 13 februarie 2008. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, SAT CÂMPINEANCA COM. CÂMPINEANCA, CALEA ODOBEŞTI, NR.228. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAREŞ CONSTRUCT SRL
CUI
23252333
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2008000160393
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 februarie 2008
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, SAT CÂMPINEANCA COM. CÂMPINEANCA, CALEA ODOBEŞTI, NR.228
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2024, RAREŞ CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.498.183 lei, un profit net de 554.235 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.20162017201820192021202220242016 · Cifra de afaceri: 63.918 lei2017 · Cifra de afaceri: 59.700 lei2018 · Cifra de afaceri: 117.192 lei2019 · Cifra de afaceri: 262.621 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.282.833 lei2022 · Cifra de afaceri: 903.825 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.498.183 lei2016 · Profit net: 5.242 lei2017 · Profit net: 11.026 lei2018 · Profit net: 48.635 lei2019 · Profit net: 48.017 lei2021 · Profit net: 302.749 lei2022 · Profit net: 274.447 lei2024 · Profit net: 554.235 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 63.918 lei20162017: 59.700 lei20172018: 117.192 lei20182019: 262.621 lei20192021: 1.282.833 lei20212022: 903.825 lei20222024: 2.498.183 lei2,5 mil.2024
Profit net lei
2016: 5.242 lei20162017: 11.026 lei20172018: 48.635 lei20182019: 48.017 lei20192021: 302.749 lei20212022: 274.447 lei20222024: 554.235 lei554 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru RAREŞ CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 2.498.183 lei în creștere față de 2022 554.235 lei în creștere față de 2022 265.064 lei în creștere față de 2022 — 1.920.471 lei 1.675.236 lei 3 în scădere față de 2022
2022 903.825 lei în scădere față de 2021 274.447 lei în scădere față de 2021 115.244 lei în scădere față de 2021 15.155 lei 1.814.216 lei 985.460 lei 4 în creștere față de 2021
2021 1.282.833 lei în creștere față de 2019 302.749 lei în creștere față de 2019 578.196 lei în creștere față de 2019 23.815 lei 1.265.394 lei 711.013 lei 3 în scădere față de 2019
2019 262.621 lei în creștere față de 2018 48.017 lei în scădere față de 2018 4.059 lei în creștere față de 2018 2.312 lei 124.871 lei 123.124 lei 4 în creștere față de 2018
2018 117.192 lei în creștere față de 2017 48.635 lei în creștere față de 2017 3.750 lei în creștere față de 2017 — 78.857 lei 75.107 lei 3 în creștere față de 2017
2017 59.700 lei în scădere față de 2016 11.026 lei în creștere față de 2016 2.438 lei în creștere față de 2016 — 28.910 lei 26.472 lei 1 în scădere față de 2016
2016 63.918 lei 5.242 lei 2.199 lei — 17.646 lei 15.447 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.