RAREŞ & SPĂLĂTORIE S.R.L.

RAREŞ & SPĂLĂTORIE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 40239920, Nr. Reg. Com. J2018002033249. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9531 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 29 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. UNIVERSITĂŢII, NR.20, cod poștal 430333. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAREŞ & SPĂLĂTORIE S.R.L.
CUI
40239920
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018002033249
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 noiembrie 2018
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. UNIVERSITĂŢII, NR.20
Cod poștal
430333
Cod CAEN
9531
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2025, RAREŞ & SPĂLĂTORIE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 94.874 lei, un profit net de 10.892 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 87.212 lei2020 · Cifra de afaceri: 85.319 lei2021 · Cifra de afaceri: 103.397 lei2022 · Cifra de afaceri: 152.486 lei2023 · Cifra de afaceri: 96.333 lei2024 · Cifra de afaceri: 84.442 lei2025 · Cifra de afaceri: 94.874 lei2019 · Profit net: 20.903 lei2020 · Profit net: 46.155 lei2021 · Profit net: 25.262 lei2022 · Profit net: 61.429 lei2023 · Profit net: −55.743 lei2024 · Profit net: −21.568 lei2025 · Profit net: 10.892 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 87.212 lei20192020: 85.319 lei20202021: 103.397 lei20212022: 152.486 lei152 mii20222023: 96.333 lei20232024: 84.442 lei20242025: 94.874 lei95 mii2025
Profit net lei
2019: 20.903 lei20192020: 46.155 lei20202021: 25.262 lei20212022: 61.429 lei61 mii20222023: −55.743 lei−56 mii20232024: −21.568 lei20242025: 10.892 lei11 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RAREŞ & SPĂLĂTORIE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 94.874 lei în creștere față de 2024 10.892 lei în creștere față de 2024 34.110 lei în creștere față de 2024 5.378 lei 31.916 lei 3.184 lei 1 în scădere față de 2024
2024 84.442 lei în scădere față de 2023 −21.568 lei în creștere față de 2023 29.430 lei în creștere față de 2023 6.952 lei 14.770 lei −7.708 lei 2 în scădere față de 2023
2023 96.333 lei în scădere față de 2022 −55.743 lei în scădere față de 2022 27.350 lei în creștere față de 2022 8.527 lei 32.683 lei 13.860 lei 3 în creștere față de 2022
2022 152.486 lei în creștere față de 2021 61.429 lei în creștere față de 2021 7.919 lei în creștere față de 2021 — 95.131 lei 87.212 lei 2
2021 103.397 lei în creștere față de 2020 25.262 lei în scădere față de 2020 3.206 lei în scădere față de 2020 — 67.937 lei 64.731 lei 2
2020 85.319 lei în scădere față de 2019 46.155 lei în creștere față de 2019 3.871 lei în scădere față de 2019 — 71.129 lei 67.258 lei 2 în scădere față de 2019
2019 87.212 lei 20.903 lei 9.549 lei — 30.652 lei 21.103 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare