RARUN FIRST SRL

Radiată din 4 noiembrie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

RARUN FIRST SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 38321610, Nr. Reg. Com. J29/2451/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 6 octombrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. CÂMPINA, ALEEA VETERANILOR, NR.12, CONSTRUC?IA C1, ETAJ, cod poștal 105600. Societatea este radiată din data de 4 noiembrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RARUN FIRST SRL
CUI
38321610
Stare
Radiată din 4 noiembrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J29/2451/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 octombrie 2017
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. CÂMPINA, ALEEA VETERANILOR, NR.12, CONSTRUC?IA C1, ETAJ
Cod poștal
105600
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2023, RARUN FIRST SRL a raportat o cifră de afaceri de 74.514 lei, o pierdere netă de 18.743 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20172018201920202021202220232017 · Cifra de afaceri: 2.657 lei2019 · Cifra de afaceri: 102.439 lei2020 · Cifra de afaceri: 181.740 lei2021 · Cifra de afaceri: 193.620 lei2022 · Cifra de afaceri: 112.750 lei2023 · Cifra de afaceri: 74.514 lei2017 · Profit net: −175 lei2018 · Profit net: −4.225 lei2019 · Profit net: 33.724 lei2020 · Profit net: 60.361 lei2021 · Profit net: 80.423 lei2022 · Profit net: 33.638 lei2023 · Profit net: −18.743 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 2.657 lei20172019: 102.439 lei20192020: 181.740 lei20202021: 193.620 lei194 mii20212022: 112.750 lei20222023: 74.514 lei75 mii2023
Profit net lei
2017: −175 lei20172018: −4.225 lei20182019: 33.724 lei20192020: 60.361 lei20202021: 80.423 lei80 mii20212022: 33.638 lei20222023: −18.743 lei−19 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru RARUN FIRST SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 74.514 lei în scădere față de 2022 −18.743 lei în scădere față de 2022 2.644 lei în scădere față de 2022 4.688 lei 89.337 lei 91.381 lei 1
2022 112.750 lei în scădere față de 2021 33.638 lei în scădere față de 2021 6.693 lei în scădere față de 2021 15.937 lei 136.502 lei 145.746 lei 1 în scădere față de 2021
2021 193.620 lei în creștere față de 2020 80.423 lei în creștere față de 2020 36.378 lei în creștere față de 2020 22.188 lei 126.298 lei 112.108 lei 2
2020 181.740 lei în creștere față de 2019 60.361 lei în creștere față de 2019 25.662 lei în creștere față de 2019 1.979 lei 113.568 lei 89.885 lei 2
2019 102.439 lei 33.724 lei în creștere față de 2018 20.981 lei în creștere față de 2018 4.354 lei 46.151 lei 29.524 lei 2
2018 — −4.225 lei în scădere față de 2017 12.304 lei în scădere față de 2017 6.729 lei 1.375 lei −4.200 lei —
2017 2.657 lei −175 lei 12.385 lei 9.481 lei 2.360 lei 25 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare