RASCAN INDUSTRY S.R.L.

Inactivă fiscal din 14 octombrie 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

RASCAN INDUSTRY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40282601, Nr. Reg. Com. J40/17643/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4671 - Comert cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi si gazosi si al produselor derivate. Societatea a fost înființată la data de 11 decembrie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. BAIA MARE, NR.6, BL.7, SC.B, ET.2, AP.53, cod poștal 031918. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 14 octombrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RASCAN INDUSTRY S.R.L.
CUI
40282601
Stare
Inactivă fiscal din 14 octombrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J40/17643/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 decembrie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. BAIA MARE, NR.6, BL.7, SC.B, ET.2, AP.53
Cod poștal
031918
Cod CAEN
4671
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi si gazosi si al produselor derivate

Situații financiare

În 2022, RASCAN INDUSTRY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 123.315 lei, un profit net de 67.285 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii201820192020202120222018 · Cifra de afaceri: 99.879 lei2019 · Cifra de afaceri: 110.210 lei2020 · Cifra de afaceri: 11.930 lei2021 · Cifra de afaceri: 26.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 123.315 lei2018 · Profit net: 96.875 lei2019 · Profit net: 101.673 lei2020 · Profit net: 7.498 lei2021 · Profit net: 3.403 lei2022 · Profit net: 67.285 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 99.879 lei20182019: 110.210 lei20192020: 11.930 lei20202021: 26.000 lei20212022: 123.315 lei123 mii2022
Profit net lei
2018: 96.875 lei20182019: 101.673 lei102 mii20192020: 7.498 lei20202021: 3.403 lei20212022: 67.285 lei67 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru RASCAN INDUSTRY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 123.315 lei în creștere față de 2021 67.285 lei în creștere față de 2021 202.560 lei în creștere față de 2021 165.995 lei 103.283 lei 66.718 lei 1
2021 26.000 lei în creștere față de 2020 3.403 lei în scădere față de 2020 43.306 lei în creștere față de 2020 245 lei 46.704 lei 3.643 lei —
2020 11.930 lei în scădere față de 2019 7.498 lei în scădere față de 2019 3.632 lei în scădere față de 2019 245 lei 112.798 lei 109.411 lei —
2019 110.210 lei în creștere față de 2018 101.673 lei în creștere față de 2018 8.659 lei în creștere față de 2018 245 lei 110.327 lei 101.913 lei —
2018 99.879 lei 96.875 lei 2.996 lei 327 lei 99.744 lei 97.075 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare