RASTAN CONT S.R.L.

RASTAN CONT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 42880776, Nr. Reg. Com. J22/1798/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6920 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 6 august 2020. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, BLD. ŢUŢORA, NR.1, CAMERA 1, BL.V1, SC.A, ET.7, AP.31. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RASTAN CONT S.R.L.
CUI
42880776
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J22/1798/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 august 2020
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, BLD. ŢUŢORA, NR.1, CAMERA 1, BL.V1, SC.A, ET.7, AP.31
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6920
Domeniu de activitate
Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal

Situații financiare

În 2025, RASTAN CONT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 160.600 lei, un profit net de 18.804 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 42.461 lei2021 · Cifra de afaceri: 84.076 lei2022 · Cifra de afaceri: 68.458 lei2023 · Cifra de afaceri: 144.415 lei2024 · Cifra de afaceri: 207.509 lei2025 · Cifra de afaceri: 160.600 lei2020 · Profit net: 20.816 lei2021 · Profit net: 7.721 lei2022 · Profit net: 12.320 lei2023 · Profit net: 34.288 lei2024 · Profit net: 65.393 lei2025 · Profit net: 18.804 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 42.461 lei20202021: 84.076 lei20212022: 68.458 lei20222023: 144.415 lei20232024: 207.509 lei208 mii20242025: 160.600 lei161 mii2025
Profit net lei
2020: 20.816 lei20202021: 7.721 lei20212022: 12.320 lei20222023: 34.288 lei20232024: 65.393 lei65 mii20242025: 18.804 lei19 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RASTAN CONT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 160.600 lei în scădere față de 2024 18.804 lei în scădere față de 2024 90.911 lei în scădere față de 2024 125.614 lei 59.030 lei 93.733 lei 1
2024 207.509 lei în creștere față de 2023 65.393 lei în creștere față de 2023 136.106 lei în creștere față de 2023 167.486 lei 74.659 lei 106.039 lei 1
2023 144.415 lei în creștere față de 2022 34.288 lei în creștere față de 2022 6.682 lei în scădere față de 2022 10.546 lei 58.217 lei 62.081 lei 1
2022 68.458 lei în scădere față de 2021 12.320 lei în creștere față de 2021 13.072 lei în creștere față de 2021 12.072 lei 28.793 lei 27.793 lei 1
2021 84.076 lei în creștere față de 2020 7.721 lei în scădere față de 2020 4.810 lei în scădere față de 2020 4.619 lei 15.665 lei 15.474 lei 1
2020 42.461 lei 20.816 lei 5.317 lei — 26.333 lei 21.016 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare