RAUL- NVA LUXURY S.R.L.

Radiată din 17 septembrie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

RAUL- NVA LUXURY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 39903705, Nr. Reg. Com. J13/2582/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 21 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, ORŞ. CERNAVODĂ, STR. AVRAM IANCU, NR.16, BL.H1, SC.A, ET.1, AP.6. Societatea este radiată din data de 17 septembrie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAUL- NVA LUXURY S.R.L.
CUI
39903705
Stare
Radiată din 17 septembrie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J13/2582/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 septembrie 2018
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, ORŞ. CERNAVODĂ, STR. AVRAM IANCU, NR.16, BL.H1, SC.A, ET.1, AP.6
Cod CAEN
4711
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2024, RAUL- NVA LUXURY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 41.792 lei2019 · Cifra de afaceri: 105.639 lei2020 · Cifra de afaceri: 99.995 lei2021 · Cifra de afaceri: 55.900 lei2022 · Cifra de afaceri: 71.787 lei2023 · Cifra de afaceri: 0 lei2024 · Cifra de afaceri: 0 lei2018 · Profit net: 3.219 lei2019 · Profit net: 1.571 lei2020 · Profit net: 16.684 lei2021 · Profit net: −7.179 lei2022 · Profit net: −13.261 lei2023 · Profit net: −1.319 lei2024 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 41.792 lei20182019: 105.639 lei106 mii20192020: 99.995 lei20202021: 55.900 lei20212022: 71.787 lei20222023: 0 lei20232024: 0 lei02024
Profit net lei
2018: 3.219 lei20182019: 1.571 lei20192020: 16.684 lei17 mii20202021: −7.179 lei20212022: −13.261 lei−13 mii20222023: −1.319 lei20232024: 0 lei02024
Indicatori financiari pe ani pentru RAUL- NVA LUXURY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 0 lei 0 lei în creștere față de 2023 0 lei 0 lei 0 lei 0 lei —
2023 0 lei în scădere față de 2022 −1.319 lei în creștere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 0 lei 0 lei 0 lei 0 în scădere față de 2022
2022 71.787 lei în creștere față de 2021 −13.261 lei în scădere față de 2021 9.390 lei în creștere față de 2021 — 10.708 lei 1.318 lei 1
2021 55.900 lei în scădere față de 2020 −7.179 lei în scădere față de 2020 7.637 lei în scădere față de 2020 — 22.217 lei 14.580 lei 1
2020 99.995 lei în scădere față de 2019 16.684 lei în creștere față de 2019 8.818 lei în scădere față de 2019 — 30.492 lei 21.674 lei 1
2019 105.639 lei în creștere față de 2018 1.571 lei în scădere față de 2018 14.197 lei în scădere față de 2018 — 19.187 lei 4.990 lei —
2018 41.792 lei 3.219 lei 15.906 lei — 19.325 lei 3.419 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare