RAUL&RAZVAN AUTOSERV S.R.L.

RAUL&RAZVAN AUTOSERV S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 41197482, Nr. Reg. Com. J2019000680314. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9531 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 30 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, ORŞ. JIBOU, STR. AVRAM IANCU, NR.41, BL.I4, SC.A, ET.3, AP.13, cod poștal 455200. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAUL&RAZVAN AUTOSERV S.R.L.
CUI
41197482
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000680314
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 mai 2019
Județ
Sălaj
Sediul social
JUD. SĂLAJ, ORŞ. JIBOU, STR. AVRAM IANCU, NR.41, BL.I4, SC.A, ET.3, AP.13
Cod poștal
455200
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9531
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2025, RAUL&RAZVAN AUTOSERV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.286.010 lei, un profit net de 381.456 lei și un număr mediu de 8 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 469.231 lei2023 · Cifra de afaceri: 931.978 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.143.446 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.286.010 lei2022 · Profit net: 411.662 lei2023 · Profit net: 518.781 lei2024 · Profit net: 1.386.644 lei2025 · Profit net: 381.456 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 469.231 lei20222023: 931.978 lei20232024: 2.143.446 lei20242025: 2.286.010 lei2,3 mil.2025
Profit net lei
2022: 411.662 lei20222023: 518.781 lei20232024: 1.386.644 lei1,4 mil.20242025: 381.456 lei381 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RAUL&RAZVAN AUTOSERV S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.286.010 lei în creștere față de 2024 381.456 lei în scădere față de 2024 878.643 lei în creștere față de 2024 556.573 lei 678.589 lei 381.696 lei 8 în creștere față de 2024
2024 2.143.446 lei în creștere față de 2023 1.386.644 lei în creștere față de 2023 321.152 lei în creștere față de 2023 329.391 lei 1.378.645 lei 1.386.884 lei 4 în creștere față de 2023
2023 931.978 lei în creștere față de 2022 518.781 lei în creștere față de 2022 125.175 lei în creștere față de 2022 14.739 lei 629.457 lei 519.021 lei 2
2022 469.231 lei 411.662 lei 43.683 lei 4.822 lei 450.723 lei 411.862 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare