RAV CLASS CONSTRUCT S.R.L.

Radiată din 20 noiembrie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

RAV CLASS CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 43045260, Nr. Reg. Com. J23/4134/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 14 septembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT ŢEGHEŞ COM. DOMNEŞTI, ŞOS. CARAGEA VODĂ, NR.7 A, cod poștal 077091. Societatea este radiată din data de 20 noiembrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAV CLASS CONSTRUCT S.R.L.
CUI
43045260
Stare
Radiată din 20 noiembrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J23/4134/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 septembrie 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT ŢEGHEŞ COM. DOMNEŞTI, ŞOS. CARAGEA VODĂ, NR.7 A
Cod poștal
077091
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2024, RAV CLASS CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.645.214 lei, un profit net de 473.900 lei și un număr mediu de 15 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 304.139 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.867.405 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.179.119 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.649.082 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.645.214 lei2020 · Profit net: 80.931 lei2021 · Profit net: 14.979 lei2022 · Profit net: 21.024 lei2023 · Profit net: 21.946 lei2024 · Profit net: 473.900 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 304.139 lei20202021: 1.867.405 lei20212022: 2.179.119 lei2,2 mil.20222023: 1.649.082 lei20232024: 1.645.214 lei1,6 mil.2024
Profit net lei
2020: 80.931 lei20202021: 14.979 lei20212022: 21.024 lei20222023: 21.946 lei20232024: 473.900 lei474 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru RAV CLASS CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 1.645.214 lei în scădere față de 2023 473.900 lei în creștere față de 2023 97.474 lei în creștere față de 2023 2.753 lei 578.125 lei 483.404 lei 15 în scădere față de 2023
2023 1.649.082 lei în scădere față de 2022 21.946 lei în creștere față de 2022 80.502 lei în scădere față de 2022 3.421 lei 106.585 lei 29.504 lei 19 în scădere față de 2022
2022 2.179.119 lei în creștere față de 2021 21.024 lei în creștere față de 2021 137.578 lei în creștere față de 2021 −139 lei 174.851 lei 37.134 lei 27 în creștere față de 2021
2021 1.867.405 lei în creștere față de 2020 14.979 lei în scădere față de 2020 134.031 lei în creștere față de 2020 8.611 lei 141.530 lei 16.110 lei 25 în creștere față de 2020
2020 304.139 lei 80.931 lei 107.888 lei — 189.019 lei 81.131 lei 18

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare