RAV PRINT 11 S.R.L.

RAV PRINT 11 S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 41009856, Nr. Reg. Com. J21/355/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1812 - Alte activitati de tiparire n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 18 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, MUN. URZICENI, STR. PANDURI, NR.43, cod poștal 925300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAV PRINT 11 S.R.L.
CUI
41009856
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J21/355/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 aprilie 2019
Județ
Ialomița
Sediul social
JUD. IALOMIŢA, MUN. URZICENI, STR. PANDURI, NR.43
Cod poștal
925300
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1812
Domeniu de activitate
Alte activitati de tiparire n.c.a.

Situații financiare

În 2025, RAV PRINT 11 S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 31.325 lei, o pierdere netă de 3.510 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 84.510 lei2021 · Cifra de afaceri: 41.448 lei2022 · Cifra de afaceri: 170.485 lei2023 · Cifra de afaceri: 113.554 lei2024 · Cifra de afaceri: 60.706 lei2025 · Cifra de afaceri: 31.325 lei2019 · Profit net: −15.390 lei2020 · Profit net: 10.861 lei2021 · Profit net: 255 lei2022 · Profit net: 64.183 lei2023 · Profit net: −2.231 lei2024 · Profit net: 5.403 lei2025 · Profit net: −3.510 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 84.510 lei20202021: 41.448 lei20212022: 170.485 lei170 mii20222023: 113.554 lei20232024: 60.706 lei20242025: 31.325 lei31 mii2025
Profit net lei
2019: −15.390 lei−15 mii20192020: 10.861 lei20202021: 255 lei20212022: 64.183 lei64 mii20222023: −2.231 lei20232024: 5.403 lei20242025: −3.510 lei−4 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RAV PRINT 11 S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 31.325 lei în scădere față de 2024 −3.510 lei în scădere față de 2024 13.382 lei în creștere față de 2024 9.167 lei 18.484 lei 14.269 lei —
2024 60.706 lei în scădere față de 2023 5.403 lei în creștere față de 2023 6.143 lei în scădere față de 2023 6.449 lei 17.474 lei 17.780 lei —
2023 113.554 lei în scădere față de 2022 −2.231 lei în scădere față de 2022 27.254 lei în creștere față de 2022 28.488 lei 58.579 lei 32.877 lei 1
2022 170.485 lei în creștere față de 2021 64.183 lei în creștere față de 2021 2.996 lei în scădere față de 2021 67.188 lei 61.552 lei 60.108 lei 1
2021 41.448 lei în scădere față de 2020 255 lei în scădere față de 2020 39.593 lei în creștere față de 2020 108.409 lei 33.966 lei −4.075 lei 1 în scădere față de 2020
2020 84.510 lei 10.861 lei în creștere față de 2019 30.798 lei în scădere față de 2019 141.045 lei 30.337 lei −4.329 lei 2 în creștere față de 2019
2019 — −15.390 lei 65.587 lei 129.829 lei 54.215 lei −15.190 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare