RAVA MUSIC PRODUCTION S.R.L.

RAVA MUSIC PRODUCTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39542988, Nr. Reg. Com. J40/9105/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9001 - Activitati de interpretare artistica (spectacole). Societatea a fost înființată la data de 27 iunie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, B-DUL METALURGIEI, NR.29C, SUBSOL, BOXA NR. 32, BL.C4. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAVA MUSIC PRODUCTION S.R.L.
CUI
39542988
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/9105/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 iunie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, B-DUL METALURGIEI, NR.29C, SUBSOL, BOXA NR. 32, BL.C4
Cod CAEN
9001
Domeniu de activitate
Activitati de interpretare artistica (spectacole)

Situații financiare

În 2025, RAVA MUSIC PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 82.408 lei, un profit net de 17.713 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 61.301 lei2019 · Cifra de afaceri: 106.765 lei2020 · Cifra de afaceri: 144.109 lei2021 · Cifra de afaceri: 80.495 lei2022 · Cifra de afaceri: 54.588 lei2023 · Cifra de afaceri: 51.045 lei2024 · Cifra de afaceri: 115.111 lei2025 · Cifra de afaceri: 82.408 lei2018 · Profit net: 49.388 lei2019 · Profit net: 69.452 lei2020 · Profit net: 97.333 lei2021 · Profit net: 33.696 lei2022 · Profit net: 17.486 lei2023 · Profit net: 16.400 lei2024 · Profit net: 27.958 lei2025 · Profit net: 17.713 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 61.301 lei'182019: 106.765 lei'192020: 144.109 lei144 mii'202021: 80.495 lei'212022: 54.588 lei'222023: 51.045 lei'232024: 115.111 lei'242025: 82.408 lei82 mii'25
Profit net lei
2018: 49.388 lei'182019: 69.452 lei'192020: 97.333 lei97 mii'202021: 33.696 lei'212022: 17.486 lei'222023: 16.400 lei'232024: 27.958 lei'242025: 17.713 lei18 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru RAVA MUSIC PRODUCTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 82.408 lei în scădere față de 2024 17.713 lei în scădere față de 2024 45.028 lei în creștere față de 2024 22.489 lei 352.164 lei 329.625 lei —
2024 115.111 lei în creștere față de 2023 27.958 lei în creștere față de 2023 40.901 lei în creștere față de 2023 34.422 lei 318.391 lei 311.912 lei —
2023 51.045 lei în scădere față de 2022 16.400 lei în scădere față de 2022 29.909 lei în creștere față de 2022 27.153 lei 286.711 lei 283.955 lei —
2022 54.588 lei în scădere față de 2021 17.486 lei în scădere față de 2021 21.836 lei în creștere față de 2021 26.200 lei 263.191 lei 267.555 lei —
2021 80.495 lei în scădere față de 2020 33.696 lei în scădere față de 2020 10.553 lei în scădere față de 2020 16.562 lei 244.060 lei 250.069 lei —
2020 144.109 lei în creștere față de 2019 97.333 lei în creștere față de 2019 13.679 lei în creștere față de 2019 6.461 lei 223.591 lei 216.373 lei —
2019 106.765 lei în creștere față de 2018 69.452 lei în creștere față de 2018 6.331 lei în scădere față de 2018 8.337 lei 117.034 lei 119.040 lei —
2018 61.301 lei 49.388 lei 11.567 lei 10.264 lei 50.891 lei 49.588 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare