RAVAL CONSTRUCT SRL

RAVAL CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 18256886, Nr. Reg. Com. J38/1168/2005. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 29 decembrie 2005. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. DEALUL MALULUI, NR.36A, cod poștal 240424. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAVAL CONSTRUCT SRL
CUI
18256886
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J38/1168/2005
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 decembrie 2005
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. DEALUL MALULUI, NR.36A
Cod poștal
240424
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, RAVAL CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.528.331 lei, un profit net de 323.887 lei și un număr mediu de 20 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 631.489 lei2017 · Cifra de afaceri: 320.106 lei2018 · Cifra de afaceri: 1.187.606 lei2019 · Cifra de afaceri: 2.335.171 lei2020 · Cifra de afaceri: 3.432.491 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.476.571 lei2022 · Cifra de afaceri: 3.634.207 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.626.106 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.320.601 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.528.331 lei2016 · Profit net: −4.763 lei2017 · Profit net: −228.414 lei2018 · Profit net: 36.985 lei2019 · Profit net: 310.269 lei2020 · Profit net: 495.696 lei2021 · Profit net: −208.295 lei2022 · Profit net: 525.019 lei2023 · Profit net: 464.966 lei2024 · Profit net: 424.834 lei2025 · Profit net: 323.887 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 631.489 lei'162017: 320.106 lei'172018: 1.187.606 lei'182019: 2.335.171 lei'192020: 3.432.491 lei'202021: 1.476.571 lei'212022: 3.634.207 lei3,6 mil.'222023: 3.626.106 lei'232024: 3.320.601 lei'242025: 3.528.331 lei3,5 mil.'25
Profit net lei
2016: −4.763 lei'162017: −228.414 lei−228 mii'172018: 36.985 lei'182019: 310.269 lei'192020: 495.696 lei'202021: −208.295 lei'212022: 525.019 lei525 mii'222023: 464.966 lei'232024: 424.834 lei'242025: 323.887 lei324 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru RAVAL CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.528.331 lei în creștere față de 2024 323.887 lei în scădere față de 2024 855.303 lei în creștere față de 2024 1.055.997 lei 387.690 lei 588.384 lei 20
2024 3.320.601 lei în scădere față de 2023 424.834 lei în scădere față de 2023 396.576 lei în scădere față de 2023 555.653 lei 355.421 lei 514.498 lei 20
2023 3.626.106 lei în scădere față de 2022 464.966 lei în scădere față de 2022 459.418 lei în scădere față de 2022 469.476 lei 479.426 lei 489.484 lei 20
2022 3.634.207 lei în creștere față de 2021 525.019 lei în creștere față de 2021 785.336 lei în scădere față de 2021 514.503 lei 550.858 lei 280.025 lei 20
2021 1.476.571 lei în scădere față de 2020 −208.295 lei în scădere față de 2020 985.796 lei în creștere față de 2020 344.189 lei 396.613 lei −244.994 lei 20 în scădere față de 2020
2020 3.432.491 lei în creștere față de 2019 495.696 lei în creștere față de 2019 746.588 lei în scădere față de 2019 220.323 lei 489.566 lei −36.699 lei 21 în creștere față de 2019
2019 2.335.171 lei în creștere față de 2018 310.269 lei în creștere față de 2018 1.680.960 lei în scădere față de 2018 245.108 lei 903.456 lei −532.396 lei 19 în creștere față de 2018
2018 1.187.606 lei în creștere față de 2017 36.985 lei în creștere față de 2017 1.939.057 lei în scădere față de 2017 300.677 lei 795.715 lei −842.665 lei 9 în scădere față de 2017
2017 320.106 lei în scădere față de 2016 −228.414 lei în scădere față de 2016 2.445.382 lei în creștere față de 2016 398.924 lei 1.199.729 lei −846.729 lei 11 în scădere față de 2016
2016 631.489 lei −4.763 lei 1.974.476 lei 315.460 lei 1.050.529 lei −608.487 lei 18

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.