RAVCAR SRL

RAVCAR SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Alba, România. Date de identificare: CUI 18901337, Nr. Reg. Com. J2006000791010. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5221 - Activitati de servicii anexe pentru transporturi terestre. Societatea a fost înființată la data de 2 august 2006. Sediul social este situat la: JUD. ALBA, ORŞ. CÂMPENI, STR. REVOLUŢIEI 1848, NR.1, ET.1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAVCAR SRL
CUI
18901337
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2006000791010
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 august 2006
Județ
Alba
Sediul social
JUD. ALBA, ORŞ. CÂMPENI, STR. REVOLUŢIEI 1848, NR.1, ET.1
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5221
Domeniu de activitate
Activitati de servicii anexe pentru transporturi terestre

Situații financiare

În 2025, RAVCAR SRL a raportat o cifră de afaceri de 17.369.433 lei, un profit net de 29.727 lei și un număr mediu de 51 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
05,0 mil.10,0 mil.15,0 mil.20,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 8.554.987 lei2017 · Cifra de afaceri: 10.632.580 lei2018 · Cifra de afaceri: 11.164.850 lei2019 · Cifra de afaceri: 11.940.195 lei2020 · Cifra de afaceri: 10.153.419 lei2021 · Cifra de afaceri: 11.621.729 lei2022 · Cifra de afaceri: 13.170.867 lei2023 · Cifra de afaceri: 11.136.381 lei2024 · Cifra de afaceri: 17.007.573 lei2025 · Cifra de afaceri: 17.369.433 lei2016 · Profit net: 262.177 lei2017 · Profit net: 210.248 lei2018 · Profit net: 193.128 lei2019 · Profit net: 142.575 lei2020 · Profit net: 134.561 lei2021 · Profit net: 217.870 lei2022 · Profit net: 240.762 lei2023 · Profit net: 247.762 lei2024 · Profit net: 1.031.658 lei2025 · Profit net: 29.727 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 8.554.987 lei'162017: 10.632.580 lei'172018: 11.164.850 lei'182019: 11.940.195 lei'192020: 10.153.419 lei'202021: 11.621.729 lei'212022: 13.170.867 lei'222023: 11.136.381 lei'232024: 17.007.573 lei'242025: 17.369.433 lei17,4 mil.'25
Profit net lei
2016: 262.177 lei'162017: 210.248 lei'172018: 193.128 lei'182019: 142.575 lei'192020: 134.561 lei'202021: 217.870 lei'212022: 240.762 lei'222023: 247.762 lei'232024: 1.031.658 lei1,0 mil.'242025: 29.727 lei30 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru RAVCAR SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 17.369.433 lei în creștere față de 2024 29.727 lei în scădere față de 2024 10.627.941 lei în scădere față de 2024 12.553.114 lei 3.018.513 lei 4.943.686 lei 51 în creștere față de 2024
2024 17.007.573 lei în creștere față de 2023 1.031.658 lei în creștere față de 2023 13.542.794 lei în creștere față de 2023 14.837.874 lei 3.618.879 lei 4.913.959 lei 49 în creștere față de 2023
2023 11.136.381 lei în scădere față de 2022 247.762 lei în creștere față de 2022 7.356.996 lei în creștere față de 2022 10.077.444 lei 1.161.853 lei 3.882.301 lei 20
2022 13.170.867 lei în creștere față de 2021 240.762 lei în creștere față de 2021 7.097.282 lei în scădere față de 2021 9.525.246 lei 1.206.575 lei 3.634.539 lei 20 în scădere față de 2021
2021 11.621.729 lei în creștere față de 2020 217.870 lei în creștere față de 2020 10.876.474 lei în creștere față de 2020 11.281.332 lei 1.567.191 lei 1.972.049 lei 30 în scădere față de 2020
2020 10.153.419 lei în scădere față de 2019 134.561 lei în scădere față de 2019 8.654.883 lei în creștere față de 2019 8.835.217 lei 2.299.769 lei 1.754.178 lei 32 în creștere față de 2019
2019 11.940.195 lei în creștere față de 2018 142.575 lei în scădere față de 2018 7.920.572 lei în creștere față de 2018 7.659.221 lei 1.880.968 lei 1.619.617 lei 30 în creștere față de 2018
2018 11.164.850 lei în creștere față de 2017 193.128 lei în scădere față de 2017 7.842.025 lei în creștere față de 2017 7.180.471 lei 2.138.596 lei 1.477.042 lei 24 în scădere față de 2017
2017 10.632.580 lei în creștere față de 2016 210.248 lei în scădere față de 2016 7.574.785 lei în creștere față de 2016 7.198.992 lei 1.659.706 lei 1.283.913 lei 25 în creștere față de 2016
2016 8.554.987 lei 262.177 lei 5.930.727 lei 6.042.979 lei 1.005.061 lei 1.117.313 lei 23

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.