RAVEICĂ CONSTRUCT S.R.L.

RAVEICĂ CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 38186670, Nr. Reg. Com. J2019004523235. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 6 septembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. PANTELIMON, STR. CASTANULUI, NR.29, cod poștal 077145. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAVEICĂ CONSTRUCT S.R.L.
CUI
38186670
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019004523235
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 septembrie 2017
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. PANTELIMON, STR. CASTANULUI, NR.29
Cod poștal
077145
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, RAVEICĂ CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 563.195 lei, un profit net de 301.339 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 50.000 lei2018 · Cifra de afaceri: 63.000 lei2019 · Cifra de afaceri: 259.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 662.577 lei2021 · Cifra de afaceri: 452.770 lei2022 · Cifra de afaceri: 441.427 lei2023 · Cifra de afaceri: 136.934 lei2024 · Cifra de afaceri: 363.325 lei2025 · Cifra de afaceri: 563.195 lei2017 · Profit net: 26.484 lei2018 · Profit net: 48.380 lei2019 · Profit net: 79.968 lei2020 · Profit net: 326.818 lei2021 · Profit net: 159.454 lei2022 · Profit net: 165.223 lei2023 · Profit net: −125.351 lei2024 · Profit net: 73.350 lei2025 · Profit net: 301.339 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 50.000 lei'172018: 63.000 lei'182019: 259.000 lei'192020: 662.577 lei663 mii'202021: 452.770 lei'212022: 441.427 lei'222023: 136.934 lei'232024: 363.325 lei'242025: 563.195 lei563 mii'25
Profit net lei
2017: 26.484 lei'172018: 48.380 lei'182019: 79.968 lei'192020: 326.818 lei327 mii'202021: 159.454 lei'212022: 165.223 lei'222023: −125.351 lei−125 mii'232024: 73.350 lei'242025: 301.339 lei301 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru RAVEICĂ CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 563.195 lei în creștere față de 2024 301.339 lei în creștere față de 2024 69.282 lei în scădere față de 2024 77.475 lei 293.386 lei 301.579 lei 4
2024 363.325 lei în creștere față de 2023 73.350 lei în creștere față de 2023 245.601 lei în creștere față de 2023 76.761 lei 182.302 lei 13.462 lei —
2023 136.934 lei în scădere față de 2022 −125.351 lei în scădere față de 2022 225.556 lei în creștere față de 2022 — 165.668 lei −59.888 lei 30 în creștere față de 2022
2022 441.427 lei în scădere față de 2021 165.223 lei în creștere față de 2021 39.850 lei în scădere față de 2021 4.444 lei 200.869 lei 165.463 lei 5
2021 452.770 lei în scădere față de 2020 159.454 lei în scădere față de 2020 133.214 lei în creștere față de 2020 13.336 lei 279.572 lei 159.694 lei 5 în scădere față de 2020
2020 662.577 lei în creștere față de 2019 326.818 lei în creștere față de 2019 71.041 lei în creștere față de 2019 22.227 lei 375.872 lei 327.058 lei 8 în creștere față de 2019
2019 259.000 lei în creștere față de 2018 79.968 lei în creștere față de 2018 46.057 lei în creștere față de 2018 31.118 lei 169.971 lei 155.032 lei 6 în creștere față de 2018
2018 63.000 lei în creștere față de 2017 48.380 lei în creștere față de 2017 1.890 lei în scădere față de 2017 — 76.954 lei 75.064 lei 5 în creștere față de 2017
2017 50.000 lei 26.484 lei 7.549 lei — 34.233 lei 26.684 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare