RAVISANT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Galaţi, România. Date de identificare: CUI 18350882, Nr. Reg. Com. J2006000229173. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4762 - Comert cu amanuntul al ziarelor si articolelor de papetarie, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 6 februarie 2006. Sediul social este situat la: JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, ALEEA MARGARETELOR, NR.6, cod poștal 800189. Societatea este radiată din data de 12 septembrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- RAVISANT SRL
- CUI
- 18350882
- Stare
- Radiată din 12 septembrie 2025
- Nr. Registrul Comerțului
- J2006000229173
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 6 februarie 2006
- Județ
- Galați
- Sediul social
- JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, ALEEA MARGARETELOR, NR.6
- Cod poștal
- 800189
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4762
- Domeniu de activitate
- Comert cu amanuntul al ziarelor si articolelor de papetarie, in magazine specializate
Situații financiare
În 2024, RAVISANT SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei și un număr mediu de 0 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | 0 lei | 34.839 lei | 1.136 lei | 1.485 lei | −32.218 lei | 0 |
| 2022 | 0 lei | 0 lei | 34.839 lei | 1.136 lei | 1.485 lei | −32.218 lei | 0 |
| 2021 | 0 lei | 0 lei | 34.839 lei | 1.136 lei | 1.485 lei | −32.218 lei | 0 |
| 2020 | 0 lei | 0 lei | 34.839 lei în scădere față de 2019 | 1.136 lei | 1.485 lei | −32.218 lei | 0 |
| 2019 | 0 lei | 0 lei în creștere față de 2018 | 34.840 lei | 1.136 lei | 1.485 lei | −32.219 lei | 0 |
| 2018 | 0 lei | −14.679 lei în scădere față de 2017 | 34.840 lei | 1.136 lei | 1.485 lei | −32.219 lei | 0 |
| 2017 | 0 lei în scădere față de 2016 | −13.822 lei în scădere față de 2016 | 34.840 lei în scădere față de 2016 | 1.136 lei | 16.164 lei | −17.540 lei | 0 |
| 2016 | 265 lei | −220 lei | 56.116 lei | 1.479 lei | 50.919 lei | −3.718 lei | 0 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
