RAYANS CAR WASH S.R.L.

RAYANS CAR WASH S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 40813045, Nr. Reg. Com. J32/614/2024. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7739 - Activitati de inchirierea si leasing cu alte masini, echipamente si bunuri tangibile n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 20 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, CAL. CISNĂDIEI, NR.11A, SC.B, ET.5, AP.M1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAYANS CAR WASH S.R.L.
CUI
40813045
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J32/614/2024
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 martie 2019
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, CAL. CISNĂDIEI, NR.11A, SC.B, ET.5, AP.M1
Cod CAEN
7739
Domeniu de activitate
Activitati de inchirierea si leasing cu alte masini, echipamente si bunuri tangibile n.c.a.

Situații financiare

În 2025, RAYANS CAR WASH S.R.L. a raportat o pierdere netă de 230 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii010 mii20 mii30 mii40 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 36.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 36.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 36.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 12.000 lei2019 · Profit net: 0 lei2020 · Profit net: 1.942 lei2021 · Profit net: 4.676 lei2022 · Profit net: 7.026 lei2023 · Profit net: 6.990 lei2024 · Profit net: −2.522 lei2025 · Profit net: −230 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 36.000 lei36 mii20202021: 36.000 lei20212022: 36.000 lei20222023: 12.000 lei12 mii2023
Profit net lei
2019: 0 lei20192020: 1.942 lei20202021: 4.676 lei20212022: 7.026 lei7 mii20222023: 6.990 lei20232024: −2.522 lei−3 mii20242025: −230 lei−2302025
Indicatori financiari pe ani pentru RAYANS CAR WASH S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −230 lei în creștere față de 2024 250 lei în creștere față de 2024 — 15.249 lei 14.809 lei —
2024 — −2.522 lei în scădere față de 2023 20 lei — 15.249 lei 15.039 lei —
2023 12.000 lei în scădere față de 2022 6.990 lei în scădere față de 2022 20 lei în scădere față de 2022 — 17.771 lei 17.561 lei —
2022 36.000 lei 7.026 lei în creștere față de 2021 6.482 lei în scădere față de 2021 200 lei 21.617 lei 12.745 lei 1
2021 36.000 lei 4.676 lei în creștere față de 2020 12.659 lei în scădere față de 2020 7.689 lei 20.767 lei 5.718 lei 1
2020 36.000 lei 1.942 lei în creștere față de 2019 13.861 lei în creștere față de 2019 16.874 lei 23.393 lei 2.142 lei 1
2019 — 0 lei 8.202 lei 18.659 lei 70.128 lei 200 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare