RAYMON BEST TEAM SRL

RAYMON BEST TEAM SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 38191404, Nr. Reg. Com. J30/1022/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 7 septembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. FERMA SĂTMĂREL, NR.79. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAYMON BEST TEAM SRL
CUI
38191404
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J30/1022/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 septembrie 2017
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. FERMA SĂTMĂREL, NR.79
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, RAYMON BEST TEAM SRL a raportat o cifră de afaceri de 576.541 lei, o pierdere netă de 37.945 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 670 lei2018 · Cifra de afaceri: 55.800 lei2019 · Cifra de afaceri: 28.080 lei2020 · Cifra de afaceri: 133.599 lei2021 · Cifra de afaceri: 256.200 lei2022 · Cifra de afaceri: 694.672 lei2023 · Cifra de afaceri: 880.298 lei2024 · Cifra de afaceri: 838.766 lei2025 · Cifra de afaceri: 576.541 lei2017 · Profit net: −7.726 lei2018 · Profit net: 3.589 lei2019 · Profit net: −45.379 lei2020 · Profit net: −107.359 lei2021 · Profit net: −87.193 lei2022 · Profit net: 15.439 lei2023 · Profit net: −181.705 lei2024 · Profit net: 117.880 lei2025 · Profit net: −37.945 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 670 lei'172018: 55.800 lei'182019: 28.080 lei'192020: 133.599 lei'202021: 256.200 lei'212022: 694.672 lei'222023: 880.298 lei880 mii'232024: 838.766 lei'242025: 576.541 lei577 mii'25
Profit net lei
2017: −7.726 lei'172018: 3.589 lei'182019: −45.379 lei'192020: −107.359 lei'202021: −87.193 lei'212022: 15.439 lei'222023: −181.705 lei−182 mii'232024: 117.880 lei118 mii'242025: −37.945 lei−38 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru RAYMON BEST TEAM SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 576.541 lei în scădere față de 2024 −37.945 lei în scădere față de 2024 1.137.797 lei în scădere față de 2024 230.277 lei 510.729 lei −396.791 lei 2
2024 838.766 lei în scădere față de 2023 117.880 lei în creștere față de 2023 1.152.915 lei în creștere față de 2023 264.700 lei 595.961 lei −292.254 lei 2 în scădere față de 2023
2023 880.298 lei în creștere față de 2022 −181.705 lei în scădere față de 2022 1.001.859 lei în creștere față de 2022 309.860 lei 281.864 lei −410.135 lei 4 în creștere față de 2022
2022 694.672 lei în creștere față de 2021 15.439 lei în creștere față de 2021 756.220 lei în creștere față de 2021 308.483 lei 219.307 lei −228.430 lei 2 în creștere față de 2021
2021 256.200 lei în creștere față de 2020 −87.193 lei în creștere față de 2020 449.888 lei în scădere față de 2020 81.216 lei 121.971 lei −243.868 lei 1
2020 133.599 lei în creștere față de 2019 −107.359 lei în scădere față de 2019 467.025 lei în creștere față de 2019 184.061 lei 121.575 lei −156.675 lei 1
2019 28.080 lei în scădere față de 2018 −45.379 lei în scădere față de 2018 167.180 lei în creștere față de 2018 53.493 lei 64.371 lei −49.316 lei 1
2018 55.800 lei în creștere față de 2017 3.589 lei în creștere față de 2017 135.788 lei în creștere față de 2017 82.671 lei 49.180 lei −3.937 lei 1
2017 670 lei −7.726 lei 120.402 lei 111.850 lei 1.026 lei −7.526 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare