RAZDA DRIVE 22 S.R.L.

RAZDA DRIVE 22 S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 43375900, Nr. Reg. Com. J2020005716232. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4933 - Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor). Societatea a fost înființată la data de 25 noiembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, BLD. PIPERA, NR.1H, VILA N12, cod poștal 077190. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAZDA DRIVE 22 S.R.L.
CUI
43375900
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020005716232
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 noiembrie 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, BLD. PIPERA, NR.1H, VILA N12
Cod poștal
077190
Cod CAEN
4933
Domeniu de activitate
Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor)

Situații financiare

În 2025, RAZDA DRIVE 22 S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 308.703 lei, o pierdere netă de 153.386 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 109.296 lei2022 · Cifra de afaceri: 103.324 lei2023 · Cifra de afaceri: 165.636 lei2024 · Cifra de afaceri: 333.939 lei2025 · Cifra de afaceri: 308.703 lei2020 · Profit net: −2.843 lei2021 · Profit net: 23.244 lei2022 · Profit net: 14.053 lei2023 · Profit net: −57.049 lei2024 · Profit net: −88.071 lei2025 · Profit net: −153.386 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 109.296 lei20212022: 103.324 lei20222023: 165.636 lei20232024: 333.939 lei334 mii20242025: 308.703 lei309 mii2025
Profit net lei
2020: −2.843 lei20202021: 23.244 lei23 mii20212022: 14.053 lei20222023: −57.049 lei20232024: −88.071 lei20242025: −153.386 lei−153 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RAZDA DRIVE 22 S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 308.703 lei în scădere față de 2024 −153.386 lei în scădere față de 2024 321.142 lei în creștere față de 2024 50.891 lei 6.398 lei −263.853 lei 4 în creștere față de 2024
2024 333.939 lei în creștere față de 2023 −88.071 lei în scădere față de 2023 229.326 lei în creștere față de 2023 78.329 lei 39.678 lei −110.467 lei 3 în creștere față de 2023
2023 165.636 lei în creștere față de 2022 −57.049 lei în scădere față de 2022 169.238 lei în creștere față de 2022 111.899 lei 34.831 lei −22.396 lei 2 în creștere față de 2022
2022 103.324 lei în scădere față de 2021 14.053 lei în scădere față de 2021 1.849 lei în scădere față de 2021 — 36.451 lei 34.654 lei 1
2021 109.296 lei 23.244 lei în creștere față de 2020 11.966 lei în creștere față de 2020 — 32.567 lei 20.601 lei —
2020 — −2.843 lei 3.000 lei — 357 lei −2.643 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare