RAZVAN CONSTRUCT S.R.L.

RAZVAN CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 17369038, Nr. Reg. Com. J31/213/2005. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 17 martie 2005. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. SIMION BĂRNUŢIU, NR.95, BL.SB 86, SC.A, ET.4, AP.19, cod poștal 450129. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAZVAN CONSTRUCT S.R.L.
CUI
17369038
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J31/213/2005
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 martie 2005
Județ
Sălaj
Sediul social
JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. SIMION BĂRNUŢIU, NR.95, BL.SB 86, SC.A, ET.4, AP.19
Cod poștal
450129
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, RAZVAN CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 33.800 lei, o pierdere netă de 65.138 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 37.706 lei2017 · Cifra de afaceri: 218.480 lei2018 · Cifra de afaceri: 107.780 lei2019 · Cifra de afaceri: 257.207 lei2020 · Cifra de afaceri: 187.569 lei2021 · Cifra de afaceri: 250.772 lei2022 · Cifra de afaceri: 186.709 lei2023 · Cifra de afaceri: 225.910 lei2024 · Cifra de afaceri: 77.271 lei2025 · Cifra de afaceri: 33.800 lei2016 · Profit net: 2.518 lei2017 · Profit net: −58.650 lei2018 · Profit net: 877 lei2019 · Profit net: 14.420 lei2020 · Profit net: −53.181 lei2021 · Profit net: 39.498 lei2022 · Profit net: 28.440 lei2023 · Profit net: −17.677 lei2024 · Profit net: −32.805 lei2025 · Profit net: −65.138 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 37.706 lei'162017: 218.480 lei'172018: 107.780 lei'182019: 257.207 lei257 mii'192020: 187.569 lei'202021: 250.772 lei'212022: 186.709 lei'222023: 225.910 lei'232024: 77.271 lei'242025: 33.800 lei34 mii'25
Profit net lei
2016: 2.518 lei'162017: −58.650 lei'172018: 877 lei'182019: 14.420 lei'192020: −53.181 lei'202021: 39.498 lei39 mii'212022: 28.440 lei'222023: −17.677 lei'232024: −32.805 lei'242025: −65.138 lei−65 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru RAZVAN CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 33.800 lei în scădere față de 2024 −65.138 lei în scădere față de 2024 45.576 lei în creștere față de 2024 — 2.102 lei −43.474 lei 2 în creștere față de 2024
2024 77.271 lei în scădere față de 2023 −32.805 lei în scădere față de 2023 6.624 lei în scădere față de 2023 776 lei 27.512 lei 21.664 lei 1 în scădere față de 2023
2023 225.910 lei în creștere față de 2022 −17.677 lei în scădere față de 2022 22.783 lei în creștere față de 2022 71.908 lei 5.345 lei 54.470 lei 4 în scădere față de 2022
2022 186.709 lei în scădere față de 2021 28.440 lei în scădere față de 2021 7.886 lei în scădere față de 2021 74.130 lei 5.903 lei 72.147 lei 5 în scădere față de 2021
2021 250.772 lei în creștere față de 2020 39.498 lei în creștere față de 2020 40.116 lei în scădere față de 2020 76.352 lei 7.470 lei 43.706 lei 6 în scădere față de 2020
2020 187.569 lei în scădere față de 2019 −53.181 lei în scădere față de 2019 81.757 lei în creștere față de 2019 78.574 lei 7.391 lei 4.208 lei 7
2019 257.207 lei în creștere față de 2018 14.420 lei în creștere față de 2018 50.641 lei în scădere față de 2018 80.797 lei 27.234 lei 57.390 lei 7 în creștere față de 2018
2018 107.780 lei în scădere față de 2017 877 lei în creștere față de 2017 112.022 lei în creștere față de 2017 102.439 lei 52.553 lei 42.970 lei 3 în scădere față de 2017
2017 218.480 lei în creștere față de 2016 −58.650 lei în scădere față de 2016 74.591 lei în creștere față de 2016 104.661 lei 12.022 lei 42.092 lei 6 în creștere față de 2016
2016 37.706 lei 2.518 lei 29.268 lei 109.383 lei 20.628 lei 100.743 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.