RAZVIRAD MARKET S.R.L.

RAZVIRAD MARKET S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40946645, Nr. Reg. Com. J12/1580/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 9 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT GÂRBĂU COM. GÂRBĂU, GÎRBĂU, NR.246, cod poștal 407295. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAZVIRAD MARKET S.R.L.
CUI
40946645
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/1580/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 aprilie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT GÂRBĂU COM. GÂRBĂU, GÎRBĂU, NR.246
Cod poștal
407295
Cod CAEN
4711
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, RAZVIRAD MARKET S.R.L. a raportat o pierdere netă de 90 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 82.094 lei2020 · Cifra de afaceri: 112.893 lei2021 · Cifra de afaceri: 117.239 lei2022 · Cifra de afaceri: 77.428 lei2019 · Profit net: −7.912 lei2020 · Profit net: −12.914 lei2021 · Profit net: −13.950 lei2022 · Profit net: −12.571 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: 0 lei2025 · Profit net: −90 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 82.094 lei20192020: 112.893 lei20202021: 117.239 lei117 mii20212022: 77.428 lei77 mii2022
Profit net lei
2019: −7.912 lei20192020: −12.914 lei20202021: −13.950 lei−14 mii20212022: −12.571 lei20222023: 0 lei020232024: 0 lei20242025: −90 lei−902025
Indicatori financiari pe ani pentru RAZVIRAD MARKET S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −90 lei în scădere față de 2024 48.790 lei în creștere față de 2024 — 1.553 lei −47.237 lei —
2024 — 0 lei 48.700 lei — 1.553 lei −47.147 lei —
2023 — 0 lei în creștere față de 2022 48.700 lei în creștere față de 2022 — 1.553 lei −47.147 lei —
2022 77.428 lei în scădere față de 2021 −12.571 lei în creștere față de 2021 48.691 lei în creștere față de 2021 — 1.543 lei −47.148 lei 1
2021 117.239 lei în creștere față de 2020 −13.950 lei în scădere față de 2020 40.028 lei în creștere față de 2020 — 5.451 lei −34.577 lei 1
2020 112.893 lei în creștere față de 2019 −12.914 lei în scădere față de 2019 26.578 lei în creștere față de 2019 — 5.952 lei −20.626 lei 1
2019 82.094 lei −7.912 lei 17.138 lei 0 lei 9.426 lei −7.712 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare