RB MAKEUP S.R.L.

Radiată din 2 octombrie 2023. Această firmă nu mai este în funcțiune.

RB MAKEUP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 38935121, Nr. Reg. Com. J22/493/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8559 - Alte forme de invatamant n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 27 februarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ALEEA TUDOR NECULAI, NR.115F, CAMERA 1, ET.5, AP.28. Societatea este radiată din data de 2 octombrie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RB MAKEUP S.R.L.
CUI
38935121
Stare
Radiată din 2 octombrie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J22/493/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 februarie 2018
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ALEEA TUDOR NECULAI, NR.115F, CAMERA 1, ET.5, AP.28
Cod CAEN
8559
Domeniu de activitate
Alte forme de invatamant n.c.a.

Situații financiare

În 2022, RB MAKEUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 14.346 lei, o pierdere netă de 6.071 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii201820192020202120222018 · Cifra de afaceri: 16.120 lei2019 · Cifra de afaceri: 41.408 lei2020 · Cifra de afaceri: 29.427 lei2021 · Cifra de afaceri: 16.558 lei2022 · Cifra de afaceri: 14.346 lei2018 · Profit net: −21.319 lei2019 · Profit net: 2.902 lei2020 · Profit net: 8.451 lei2021 · Profit net: −21.266 lei2022 · Profit net: −6.071 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 16.120 lei20182019: 41.408 lei41 mii20192020: 29.427 lei20202021: 16.558 lei20212022: 14.346 lei14 mii2022
Profit net lei
2018: −21.319 lei−21 mii20182019: 2.902 lei20192020: 8.451 lei8 mii20202021: −21.266 lei20212022: −6.071 lei−6 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru RB MAKEUP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 14.346 lei în scădere față de 2021 −6.071 lei în creștere față de 2021 83.525 lei în creștere față de 2021 1.297 lei 10.125 lei −37.103 lei 1
2021 16.558 lei în scădere față de 2020 −21.266 lei în scădere față de 2020 81.587 lei în creștere față de 2020 1.297 lei 14.258 lei −31.032 lei —
2020 29.427 lei în scădere față de 2019 8.451 lei în creștere față de 2019 63.908 lei în creștere față de 2019 1.297 lei 17.845 lei −9.766 lei 1
2019 41.408 lei în creștere față de 2018 2.902 lei în creștere față de 2018 59.128 lei în creștere față de 2018 1.297 lei 4.614 lei −18.217 lei 1
2018 16.120 lei −21.319 lei 25.012 lei — 3.893 lei −21.119 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare