RBK SALES & MARKETING S.R.L.

RBK SALES & MARKETING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 40507828, Nr. Reg. Com. J26/256/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7022 - Activitati de consultanta pentru afaceri si management. Societatea a fost înființată la data de 28 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. MIORIŢEI, NR.57/B, AP.56. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RBK SALES & MARKETING S.R.L.
CUI
40507828
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/256/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 ianuarie 2019
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. MIORIŢEI, NR.57/B, AP.56
Cod CAEN
7022
Domeniu de activitate
Activitati de consultanta pentru afaceri si management

Situații financiare

În 2025, RBK SALES & MARKETING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 58.595 lei, un profit net de 29.738 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii2019202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 48.325 lei2021 · Cifra de afaceri: 70.706 lei2022 · Cifra de afaceri: 55.781 lei2023 · Cifra de afaceri: 57.001 lei2024 · Cifra de afaceri: 127.421 lei2025 · Cifra de afaceri: 58.595 lei2019 · Profit net: 44.450 lei2021 · Profit net: 65.111 lei2022 · Profit net: 55.083 lei2023 · Profit net: 27.948 lei2024 · Profit net: 53.014 lei2025 · Profit net: 29.738 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 48.325 lei20192021: 70.706 lei20212022: 55.781 lei20222023: 57.001 lei20232024: 127.421 lei127 mii20242025: 58.595 lei59 mii2025
Profit net lei
2019: 44.450 lei20192021: 65.111 lei65 mii20212022: 55.083 lei20222023: 27.948 lei20232024: 53.014 lei20242025: 29.738 lei30 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RBK SALES & MARKETING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 58.595 lei în scădere față de 2024 29.738 lei în scădere față de 2024 1.733 lei în scădere față de 2024 — 180.285 lei 178.552 lei —
2024 127.421 lei în creștere față de 2023 53.014 lei în creștere față de 2023 3.273 lei în creștere față de 2023 1.051 lei 151.035 lei 148.813 lei —
2023 57.001 lei în creștere față de 2022 27.948 lei în scădere față de 2022 2.721 lei în creștere față de 2022 2.628 lei 95.892 lei 95.799 lei —
2022 55.781 lei în scădere față de 2021 55.083 lei în scădere față de 2021 482 lei în creștere față de 2021 4.204 lei 64.129 lei 67.851 lei —
2021 70.706 lei în creștere față de 2019 65.111 lei în creștere față de 2019 368 lei în scădere față de 2019 — 101.136 lei 100.768 lei —
2019 48.325 lei 44.450 lei 639 lei — 45.289 lei 44.650 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare