RC IT SOLUTIONS S.R.L.

RC IT SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42884042, Nr. Reg. Com. J2020009411407. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6220 - Cultivarea plantelor pentru inmultire. Societatea a fost înființată la data de 6 august 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR SEBASTIAN, NR.106, BL.V88, SC.1, ET.1, AP.5. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RC IT SOLUTIONS S.R.L.
CUI
42884042
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020009411407
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 august 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR SEBASTIAN, NR.106, BL.V88, SC.1, ET.1, AP.5
Cod CAEN
6220
Domeniu de activitate
Cultivarea plantelor pentru inmultire

Situații financiare

În 2025, RC IT SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.509.477 lei, un profit net de 551.259 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 34.250 lei2021 · Cifra de afaceri: 424.809 lei2022 · Cifra de afaceri: 721.013 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.546.521 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.126.612 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.509.477 lei2020 · Profit net: 14.728 lei2021 · Profit net: 203.750 lei2022 · Profit net: 219.551 lei2023 · Profit net: 634.381 lei2024 · Profit net: 222.957 lei2025 · Profit net: 551.259 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 34.250 lei20202021: 424.809 lei20212022: 721.013 lei20222023: 1.546.521 lei1,5 mil.20232024: 1.126.612 lei20242025: 1.509.477 lei1,5 mil.2025
Profit net lei
2020: 14.728 lei20202021: 203.750 lei20212022: 219.551 lei20222023: 634.381 lei634 mii20232024: 222.957 lei20242025: 551.259 lei551 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RC IT SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.509.477 lei în creștere față de 2024 551.259 lei în creștere față de 2024 564.073 lei în creștere față de 2024 108.808 lei 983.371 lei 551.499 lei 5
2024 1.126.612 lei în scădere față de 2023 222.957 lei în scădere față de 2023 468.999 lei în creștere față de 2023 153.066 lei 517.385 lei 223.197 lei 5
2023 1.546.521 lei în creștere față de 2022 634.381 lei în creștere față de 2022 293.963 lei în creștere față de 2022 195.991 lei 715.203 lei 634.621 lei 5 în creștere față de 2022
2022 721.013 lei în creștere față de 2021 219.551 lei în creștere față de 2021 129.626 lei în creștere față de 2021 1.116 lei 345.538 lei 219.791 lei 3 în creștere față de 2021
2021 424.809 lei în creștere față de 2020 203.750 lei în creștere față de 2020 82.236 lei în creștere față de 2020 2.648 lei 282.650 lei 203.990 lei 2 în creștere față de 2020
2020 34.250 lei 14.728 lei 31.977 lei 4.183 lei 41.757 lei 14.928 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare