RCAESTHETICS S.R.L.

RCAESTHETICS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 42550760, Nr. Reg. Com. J08/889/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 28 mai 2020. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. ALEXANDRU CEL BUN, NR.7, BL.E37, SC.A, AP.3, cod poștal 500260. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RCAESTHETICS S.R.L.
CUI
42550760
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/889/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 mai 2020
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. ALEXANDRU CEL BUN, NR.7, BL.E37, SC.A, AP.3
Cod poștal
500260
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, RCAESTHETICS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 106.872 lei, un profit net de 8.609 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 6.719 lei2021 · Cifra de afaceri: 137.987 lei2022 · Cifra de afaceri: 145.230 lei2023 · Cifra de afaceri: 256.744 lei2024 · Cifra de afaceri: 279.020 lei2025 · Cifra de afaceri: 106.872 lei2020 · Profit net: 1.131 lei2021 · Profit net: 102.804 lei2022 · Profit net: 71.141 lei2023 · Profit net: 160.282 lei2024 · Profit net: 183.306 lei2025 · Profit net: 8.609 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 6.719 lei20202021: 137.987 lei20212022: 145.230 lei20222023: 256.744 lei20232024: 279.020 lei279 mii20242025: 106.872 lei107 mii2025
Profit net lei
2020: 1.131 lei20202021: 102.804 lei20212022: 71.141 lei20222023: 160.282 lei20232024: 183.306 lei183 mii20242025: 8.609 lei9 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RCAESTHETICS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 106.872 lei în scădere față de 2024 8.609 lei în scădere față de 2024 43.062 lei în creștere față de 2024 13.770 lei 38.985 lei 9.693 lei 1
2024 279.020 lei în creștere față de 2023 183.306 lei în creștere față de 2023 19.678 lei în scădere față de 2023 40.542 lei 162.642 lei 183.506 lei 1
2023 256.744 lei în creștere față de 2022 160.282 lei în creștere față de 2022 33.418 lei în scădere față de 2022 64.579 lei 166.646 lei 197.807 lei 1
2022 145.230 lei în creștere față de 2021 71.141 lei în scădere față de 2021 59.535 lei în creștere față de 2021 88.698 lei 42.178 lei 71.341 lei 1
2021 137.987 lei în creștere față de 2020 102.804 lei în creștere față de 2020 1.951 lei în creștere față de 2020 — 106.086 lei 104.135 lei —
2020 6.719 lei 1.131 lei 692 lei — 2.023 lei 1.331 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare