RCM VENTURE S.R.L.

RCM VENTURE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Covasna, România. Date de identificare: CUI 38556055, Nr. Reg. Com. J2017000574145. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6832 - Administrarea imobilelor pe baza de comision sau contract. Societatea a fost înființată la data de 4 decembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. COVASNA, SAT ZĂBALA COM. ZĂBALA, ZĂBALA, NR.437, cod poștal 527190. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RCM VENTURE S.R.L.
CUI
38556055
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017000574145
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 decembrie 2017
Județ
Covasna
Sediul social
JUD. COVASNA, SAT ZĂBALA COM. ZĂBALA, ZĂBALA, NR.437
Cod poștal
527190
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6832
Domeniu de activitate
Administrarea imobilelor pe baza de comision sau contract

Situații financiare

În 2024, RCM VENTURE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 35.567 lei.

Profit net lei
2017: −70 lei'172018: −317 lei'182019: 0 lei'192020: 98.406 lei98 mii'202021: 36.559 lei'212022: 46.739 lei'222023: −36.148 lei−36 mii'232024: −35.567 lei−36 mii'24
Indicatori financiari pe ani pentru RCM VENTURE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −35.567 lei în creștere față de 2023 3.320.710 lei în scădere față de 2023 1.735.799 lei 2.128.214 lei 330.303 lei —
2023 — −36.148 lei în scădere față de 2022 3.324.968 lei în creștere față de 2022 1.515.299 lei 2.168.038 lei 145.369 lei —
2022 — 46.739 lei în creștere față de 2021 3.226.473 lei în creștere față de 2021 1.515.299 lei 2.105.691 lei 181.517 lei —
2021 — 36.559 lei în scădere față de 2020 3.212.399 lei în scădere față de 2020 1.397.250 lei 2.162.927 lei 134.778 lei —
2020 — 98.406 lei în creștere față de 2019 3.534.966 lei în scădere față de 2019 1.109.051 lei 2.737.134 lei 98.219 lei —
2019 — 0 lei în creștere față de 2018 4.102.995 lei în scădere față de 2018 115.356 lei 4.200.452 lei −187 lei —
2018 — −317 lei în scădere față de 2017 4.437.500 lei în creștere față de 2017 122 lei 4.437.191 lei −187 lei —
2017 — −70 lei 2.394.000 lei — 2.394.130 lei 130 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare