RCT STARK SRL

RCT STARK SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 19344986, Nr. Reg. Com. J2006001935268. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8121 - Activitati generale de curatenie a cladirilor. Societatea a fost înființată la data de 6 decembrie 2006. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. PIATRA DE MOARA, NR.6, cod poștal 340354. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RCT STARK SRL
CUI
19344986
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2006001935268
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 decembrie 2006
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. PIATRA DE MOARA, NR.6
Cod poștal
340354
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8121
Domeniu de activitate
Activitati generale de curatenie a cladirilor

Situații financiare

În 2025, RCT STARK SRL a raportat o cifră de afaceri de 4.074.510 lei, un profit net de 956.785 lei și un număr mediu de 38 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 1.462.197 lei2017 · Cifra de afaceri: 1.547.303 lei2018 · Cifra de afaceri: 1.366.807 lei2019 · Cifra de afaceri: 2.686.380 lei2020 · Cifra de afaceri: 3.344.218 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.997.820 lei2022 · Cifra de afaceri: 3.654.897 lei2023 · Cifra de afaceri: 4.313.557 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.447.725 lei2025 · Cifra de afaceri: 4.074.510 lei2016 · Profit net: 199.932 lei2017 · Profit net: 458.659 lei2018 · Profit net: 430.746 lei2019 · Profit net: 1.037.960 lei2020 · Profit net: 1.103.058 lei2021 · Profit net: 1.217.776 lei2022 · Profit net: 827.264 lei2023 · Profit net: 1.033.805 lei2024 · Profit net: 603.926 lei2025 · Profit net: 956.785 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 1.462.197 lei'162017: 1.547.303 lei'172018: 1.366.807 lei'182019: 2.686.380 lei'192020: 3.344.218 lei'202021: 3.997.820 lei'212022: 3.654.897 lei'222023: 4.313.557 lei4,3 mil.'232024: 3.447.725 lei'242025: 4.074.510 lei4,1 mil.'25
Profit net lei
2016: 199.932 lei'162017: 458.659 lei'172018: 430.746 lei'182019: 1.037.960 lei'192020: 1.103.058 lei'202021: 1.217.776 lei1,2 mil.'212022: 827.264 lei'222023: 1.033.805 lei'232024: 603.926 lei'242025: 956.785 lei957 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru RCT STARK SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 4.074.510 lei în creștere față de 2024 956.785 lei în creștere față de 2024 891.312 lei în creștere față de 2024 471.963 lei 1.375.985 lei 959.185 lei 38
2024 3.447.725 lei în scădere față de 2023 603.926 lei în scădere față de 2023 716.028 lei în creștere față de 2023 498.052 lei 817.979 lei 606.326 lei 38 în scădere față de 2023
2023 4.313.557 lei în creștere față de 2022 1.033.805 lei în creștere față de 2022 651.429 lei în creștere față de 2022 500.864 lei 1.182.287 lei 1.036.137 lei 43 în scădere față de 2022
2022 3.654.897 lei în scădere față de 2021 827.264 lei în scădere față de 2021 496.439 lei în scădere față de 2021 297.745 lei 1.039.238 lei 829.256 lei 45 în scădere față de 2021
2021 3.997.820 lei în creștere față de 2020 1.217.776 lei în creștere față de 2020 551.051 lei în creștere față de 2020 292.219 lei 1.481.095 lei 1.219.768 lei 62 în creștere față de 2020
2020 3.344.218 lei în creștere față de 2019 1.103.058 lei în creștere față de 2019 409.507 lei în scădere față de 2019 194.784 lei 1.315.079 lei 1.105.050 lei 57 în creștere față de 2019
2019 2.686.380 lei în creștere față de 2018 1.037.960 lei în creștere față de 2018 493.827 lei în creștere față de 2018 256.917 lei 1.343.503 lei 1.110.690 lei 42 în creștere față de 2018
2018 1.366.807 lei în scădere față de 2017 430.746 lei în scădere față de 2017 131.990 lei în creștere față de 2017 47.847 lei 513.683 lei 432.730 lei 26 în scădere față de 2017
2017 1.547.303 lei în creștere față de 2016 458.659 lei în creștere față de 2016 121.997 lei în scădere față de 2016 32.823 lei 546.029 lei 460.599 lei 38 în scădere față de 2016
2016 1.462.197 lei 199.932 lei 130.783 lei 46.159 lei 282.928 lei 201.612 lei 47

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.