RCY BUCUREŞTI REZIDENŢIAL S.R.L.

RCY BUCUREŞTI REZIDENŢIAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39125212, Nr. Reg. Com. J2018004496402. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6812 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 2 aprilie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR CÂMPIA LIBERTĂŢII, NR.31, BL.6A, SC.3, ET.7, AP.111, cod poștal 030364. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RCY BUCUREŞTI REZIDENŢIAL S.R.L.
CUI
39125212
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018004496402
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 aprilie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR CÂMPIA LIBERTĂŢII, NR.31, BL.6A, SC.3, ET.7, AP.111
Cod poștal
030364
Cod CAEN
6812
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, RCY BUCUREŞTI REZIDENŢIAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.082.819 lei, un profit net de 204.688 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 21.417 lei2019 · Cifra de afaceri: 7.085 lei2020 · Cifra de afaceri: 3.299.701 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.472.656 lei2022 · Cifra de afaceri: 388.732 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.408.379 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.484.473 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.082.819 lei2018 · Profit net: −7.349 lei2019 · Profit net: −6.920 lei2020 · Profit net: 1.191.249 lei2021 · Profit net: −1.374.832 lei2022 · Profit net: 325.623 lei2023 · Profit net: −228.733 lei2024 · Profit net: 1.821.891 lei2025 · Profit net: 204.688 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 21.417 lei'182019: 7.085 lei'192020: 3.299.701 lei3,3 mil.'202021: 1.472.656 lei'212022: 388.732 lei'222023: 1.408.379 lei'232024: 1.484.473 lei'242025: 1.082.819 lei1,1 mil.'25
Profit net lei
2018: −7.349 lei'182019: −6.920 lei'192020: 1.191.249 lei'202021: −1.374.832 lei−1,4 mil.'212022: 325.623 lei'222023: −228.733 lei'232024: 1.821.891 lei1,8 mil.'242025: 204.688 lei205 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru RCY BUCUREŞTI REZIDENŢIAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.082.819 lei în scădere față de 2024 204.688 lei în scădere față de 2024 7.081.136 lei în creștere față de 2024 2.616.277 lei 7.927.261 lei 3.462.402 lei 1
2024 1.484.473 lei în creștere față de 2023 1.821.891 lei în creștere față de 2023 7.059.842 lei în scădere față de 2023 2.180.132 lei 8.400.109 lei 3.520.626 lei 1
2023 1.408.379 lei în creștere față de 2022 −228.733 lei în scădere față de 2022 7.127.346 lei în scădere față de 2022 2.904.456 lei 5.940.053 lei 1.717.437 lei 1
2022 388.732 lei în scădere față de 2021 325.623 lei în creștere față de 2021 7.301.273 lei în creștere față de 2021 3.059.777 lei 6.193.426 lei 1.952.396 lei 1
2021 1.472.656 lei în scădere față de 2020 −1.374.832 lei în scădere față de 2020 5.009.384 lei în creștere față de 2020 3.170.802 lei 1.640.931 lei −197.651 lei 1
2020 3.299.701 lei în creștere față de 2019 1.191.249 lei în creștere față de 2019 1.965.234 lei în scădere față de 2019 729.775 lei 2.412.640 lei 1.177.181 lei 1
2019 7.085 lei în scădere față de 2018 −6.920 lei în creștere față de 2018 3.024.024 lei în creștere față de 2018 292.254 lei 2.717.701 lei −14.069 lei —
2018 21.417 lei −7.349 lei 295.807 lei 234.554 lei 54.104 lei −7.149 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare