R&D POINT INVEST GROUP S.R.L.

R&D POINT INVEST GROUP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 39569762, Nr. Reg. Com. J08/1531/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4677 - Comert cu ridicata al deseurilor si resturilor. Societatea a fost înființată la data de 3 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. DEALUL DE JOS, NR.16, CAMERA 1, AP.1, cod poștal 500080. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
R&D POINT INVEST GROUP S.R.L.
CUI
39569762
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/1531/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 iulie 2018
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. DEALUL DE JOS, NR.16, CAMERA 1, AP.1
Cod poștal
500080
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4677
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al deseurilor si resturilor

Situații financiare

În 2025, R&D POINT INVEST GROUP S.R.L. a raportat o pierdere netă de 189 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.8,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 4.766.507 lei2019 · Cifra de afaceri: 6.216.237 lei2020 · Cifra de afaceri: 0 lei2018 · Profit net: 34.057 lei2019 · Profit net: 73.750 lei2020 · Profit net: −12.110 lei2021 · Profit net: 0 lei2022 · Profit net: 0 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: 0 lei2025 · Profit net: −189 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 4.766.507 lei20182019: 6.216.237 lei6,2 mil.20192020: 0 lei02020
Profit net lei
2018: 34.057 lei'182019: 73.750 lei74 mii'192020: −12.110 lei−12 mii'202021: 0 lei'212022: 0 lei'222023: 0 lei'232024: 0 lei'242025: −189 lei−189'25
Indicatori financiari pe ani pentru R&D POINT INVEST GROUP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −189 lei în scădere față de 2024 400 lei — 3.007 lei 2.607 lei —
2024 — 0 lei 400 lei — 3.196 lei 2.796 lei —
2023 — 0 lei 400 lei — 3.196 lei 2.796 lei —
2022 — 0 lei 400 lei — 3.196 lei 2.796 lei —
2021 — 0 lei în creștere față de 2020 400 lei — 3.196 lei 2.796 lei —
2020 0 lei în scădere față de 2019 −12.110 lei în scădere față de 2019 400 lei în scădere față de 2019 — 3.196 lei 2.796 lei 1
2019 6.216.237 lei în creștere față de 2018 73.750 lei în creștere față de 2018 244.784 lei în scădere față de 2018 — 352.791 lei 108.007 lei 1
2018 4.766.507 lei 34.057 lei 1.527.470 lei 503 lei 1.561.224 lei 34.257 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare