REA GRAND VISION SRL

REA GRAND VISION SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 38088604, Nr. Reg. Com. J2017002654225. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6812 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 10 august 2017. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, SAT REDIU COM. REDIU, STR. SOARELUI, NR.136, PARTER, BL.C1, AP.4. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
REA GRAND VISION SRL
CUI
38088604
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017002654225
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 august 2017
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, SAT REDIU COM. REDIU, STR. SOARELUI, NR.136, PARTER, BL.C1, AP.4
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6812
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, REA GRAND VISION SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.813.626 lei, un profit net de 497.562 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.2017201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 181.021 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.798.128 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.339.139 lei2022 · Cifra de afaceri: 5.555 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.754.950 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.271.407 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.813.626 lei2017 · Profit net: 0 lei2018 · Profit net: −13.776 lei2019 · Profit net: 428 lei2020 · Profit net: 610.175 lei2021 · Profit net: 100.746 lei2022 · Profit net: −47.215 lei2023 · Profit net: 313.413 lei2024 · Profit net: 324.331 lei2025 · Profit net: 497.562 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 181.021 lei20192020: 1.798.128 lei20202021: 1.339.139 lei20212022: 5.555 lei20222023: 1.754.950 lei20232024: 2.271.407 lei2,3 mil.20242025: 1.813.626 lei1,8 mil.2025
Profit net lei
2017: 0 lei'172018: −13.776 lei'182019: 428 lei'192020: 610.175 lei610 mii'202021: 100.746 lei'212022: −47.215 lei−47 mii'222023: 313.413 lei'232024: 324.331 lei'242025: 497.562 lei498 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru REA GRAND VISION SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.813.626 lei în scădere față de 2024 497.562 lei în creștere față de 2024 3.193.240 lei în creștere față de 2024 4.587.127 lei 581.970 lei 1.975.857 lei 1
2024 2.271.407 lei în creștere față de 2023 324.331 lei în creștere față de 2023 2.846.756 lei în creștere față de 2023 3.905.346 lei 240.229 lei 1.478.295 lei 1
2023 1.754.950 lei în creștere față de 2022 313.413 lei în creștere față de 2022 747.405 lei în scădere față de 2022 1.643.051 lei 258.318 lei 1.153.964 lei 1
2022 5.555 lei în scădere față de 2021 −47.215 lei în scădere față de 2021 2.607.674 lei în creștere față de 2021 3.030.569 lei 283.952 lei 706.847 lei 1
2021 1.339.139 lei în scădere față de 2020 100.746 lei în scădere față de 2020 913.873 lei în creștere față de 2020 1.065.473 lei 602.461 lei 754.061 lei 1
2020 1.798.128 lei în creștere față de 2019 610.175 lei în creștere față de 2019 414.644 lei în scădere față de 2019 869.326 lei 142.345 lei 597.027 lei 1
2019 181.021 lei 428 lei în creștere față de 2018 1.073.438 lei în creștere față de 2018 2.360 lei 1.043.828 lei −13.148 lei 1 în creștere față de 2018
2018 — −13.776 lei în scădere față de 2017 957.487 lei în creștere față de 2017 651.866 lei 292.045 lei −13.576 lei 0
2017 — 0 lei 46.332 lei — 46.532 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare