REAL SERV-INSTAL S.R.L.

REAL SERV-INSTAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 42605121, Nr. Reg. Com. J21/217/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 10 iunie 2020. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, MUN. URZICENI, STR. PERILOR, NR.44, BL.U5, SC.A, ET.3, AP.12, cod poștal 925300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
REAL SERV-INSTAL S.R.L.
CUI
42605121
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J21/217/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 iunie 2020
Județ
Ialomița
Sediul social
JUD. IALOMIŢA, MUN. URZICENI, STR. PERILOR, NR.44, BL.U5, SC.A, ET.3, AP.12
Cod poștal
925300
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2025, REAL SERV-INSTAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 457.469 lei, un profit net de 374 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 326.447 lei2021 · Cifra de afaceri: 418.139 lei2022 · Cifra de afaceri: 319.697 lei2023 · Cifra de afaceri: 352.544 lei2024 · Cifra de afaceri: 477.190 lei2025 · Cifra de afaceri: 457.469 lei2020 · Profit net: 42.550 lei2021 · Profit net: 203 lei2022 · Profit net: 7.353 lei2023 · Profit net: 7.728 lei2024 · Profit net: −52.547 lei2025 · Profit net: 374 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 326.447 lei20202021: 418.139 lei20212022: 319.697 lei20222023: 352.544 lei20232024: 477.190 lei477 mii20242025: 457.469 lei457 mii2025
Profit net lei
2020: 42.550 lei43 mii20202021: 203 lei20212022: 7.353 lei20222023: 7.728 lei20232024: −52.547 lei−53 mii20242025: 374 lei3742025
Indicatori financiari pe ani pentru REAL SERV-INSTAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 457.469 lei în scădere față de 2024 374 lei în creștere față de 2024 135.801 lei în scădere față de 2024 31.560 lei 110.102 lei 5.861 lei 1
2024 477.190 lei în creștere față de 2023 −52.547 lei în scădere față de 2023 145.938 lei în creștere față de 2023 13.430 lei 137.996 lei 5.488 lei 1
2023 352.544 lei în creștere față de 2022 7.728 lei în creștere față de 2022 94.380 lei în scădere față de 2022 15.815 lei 136.600 lei 58.035 lei 1
2022 319.697 lei în scădere față de 2021 7.353 lei în creștere față de 2021 114.859 lei în creștere față de 2021 11.968 lei 153.198 lei 50.307 lei 1
2021 418.139 lei în creștere față de 2020 203 lei în scădere față de 2020 80.921 lei în scădere față de 2020 11.200 lei 112.674 lei 42.953 lei 1
2020 326.447 lei 42.550 lei 94.076 lei 15.373 lei 121.453 lei 42.750 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare