REALCLASS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 18863756, Nr. Reg. Com. J2006001059209. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4782 - Comert cu amanuntul al textilelor, imbracamintei si incaltamintei efectuat prin standuri, chioscuri si piete. Societatea a fost înființată la data de 19 iulie 2006. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, ALEEA PANSELUŢELOR, BL.30, SC.B, ET.P, AP.15, cod poștal 330160. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- REALCLASS SRL
- CUI
- 18863756
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2006001059209
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 19 iulie 2006
- Județ
- Hunedoara
- Sediul social
- JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, ALEEA PANSELUŢELOR, BL.30, SC.B, ET.P, AP.15
- Cod poștal
- 330160
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4782
- Domeniu de activitate
- Comert cu amanuntul al textilelor, imbracamintei si incaltamintei efectuat prin standuri, chioscuri si piete
Situații financiare
În 2025, REALCLASS SRL a raportat o cifră de afaceri de 49.587 lei, un profit net de 906 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49.587 lei în creștere față de 2024 | 906 lei în scădere față de 2024 | 518.549 lei în creștere față de 2024 | 485.000 lei | 294.997 lei | 261.448 lei | — |
| 2024 | 30.000 lei în creștere față de 2023 | 25.200 lei în creștere față de 2023 | 485.498 lei în creștere față de 2023 | 485.000 lei | 30.451 lei | 29.953 lei | 0 |
| 2023 | 0 lei | 0 lei în creștere față de 2022 | 480.698 lei | 485.000 lei | 451 lei | 4.753 lei | 0 |
| 2022 | 0 lei | −230.663 lei în scădere față de 2021 | 480.698 lei în scădere față de 2021 | 485.000 lei | 451 lei | 4.753 lei | 0 |
| 2021 | 0 lei | −1.481 lei în scădere față de 2020 | 529.190 lei în scădere față de 2020 | 485.000 lei | 279.606 lei | 235.416 lei | 0 |
| 2020 | 0 lei | −620 lei în creștere față de 2019 | 571.986 lei în creștere față de 2019 | 495.000 lei | 313.883 lei | 236.897 lei | 0 |
| 2019 | 0 lei | −18.708 lei în scădere față de 2018 | 571.391 lei în scădere față de 2018 | 495.000 lei | 313.908 lei | 237.517 lei | 0 |
| 2018 | 0 lei în scădere față de 2017 | −18.465 lei în creștere față de 2017 | 615.691 lei în creștere față de 2017 | 495.000 lei | 376.916 lei | 256.225 lei | 0 în scădere față de 2017 |
| 2017 | 196.382 lei în scădere față de 2016 | −46.352 lei în scădere față de 2016 | 535.745 lei în creștere față de 2016 | 495.000 lei | 315.435 lei | 274.690 lei | 2 în scădere față de 2016 |
| 2016 | 723.403 lei | 17.070 lei | 491.434 lei | 495.000 lei | 317.476 lei | 321.042 lei | 3 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
